GET PASSWORD


GO BACK
GET PASSWORD

We sent an sms-code to phone [phone]


GO BACK

ЛІМІТОВАНИЙ КОЛІР IQOS DUO "ВИШНЯ З ЛЬОДОМ" ВЖЕ В ПРОДАЖУ

Готуйте свої віш-листи – лімітований IQOS DUO Вишня з льодом вже на iqos.ua і в фірмових магазинах! Знаємо, що такі новини завжди в топі у наших користувачів – хто не любить лімітовані колекції.

На що схожий колір "Вишня з льодом"?

новий айкос

Погляньте на нього. Ось він, справжній зимовий контраст. Це полум'я і лід. Це гарячий малиновий чай і сніг за вікном. Це затишний бордовий светр і іній на склі.

У корпусу зарядного пристрою і тримача – глибокий темно-вишневий, бордовий колір. Можна описати його як винний, бургунді або як улюблений колір фешн-дизайнерів – марсала. Зате знімна бічна панель і ковпачок – несподіваного холодного, льодово-блакитного кольору. У ковпачка ніжний світло-блакитний колір + матове покриття. Зате бічна панелька має глибокий дуже холодний темно-блакитний відтінок. Завдяки сяючому глянцевому покриттю і ефекту хамелеона, вона переливається на світлі. Нагадує то чи блакитну глазур на торті, то чи крижану поверхню замерзлого озера.

Загалом, якщо чого і не вистачало для зимово-новорічного настрою, так це нового IQOS DUO кольору вишні з льодом. Холодні вечори, сніг за вікном, в долонях паруюча кружка з гарячим чаєм, в голові грає Jingle bells, а думки вже тільки про наступаючі свята і, звичайно, про подарунки.

Новий IQOS DUO Вишня з льодом: скільки коштує, де купити

Новий вишневий Айкос коштує стільки ж, як і інші моделі DUO – 1999 грн. Кількість цих пристроїв обмежена, на те це і лімітована колекція. Якщо хочете отримати незвичайний ексклюзивний IQOS або підшукати вау-подарунок повнолітньому другу, що палить, радимо поквапитися.

Продажі вишнево-крижаного Айкос Дуо вже відкрилися на офіційному сайті з безкоштовною доставкою і в мережі фірмових магазинів IQOS Space.

Купити новий лімітований IQOS DUO Вишня з льодом.

До речі, аксесуари з Льодяної колекції можна замовити і окремо.

Льодяний ковпачок за 299 грн
Льодяна бічна панель за 299 грн
Льодяний силіконовий чохол за 249 грн

нові аксесуари айкос

Для тих, кому важливі технічні характеристики

Лімітований IQOS DUO, як і інші пристрої цієї моделі, складається з двох частин. Зарядний блок і тримач виконані в вишневому кольорі, а бічна панель з ковпачком – льодово-блакитні.

Технічні характеристики незмінні:

  • 2 використання поспіль без перерви на підзарядку;
  • прискорена перезарядка до одного використання після 2 стіків займе від 10 секунд (максимум, 1:50), якщо батареї вдалося акумулювати невикористану енергію;
  • змінна дверцята на магнітних кріпленнях;
  • ударостійкий корпус Protect Plus.

Нагадаємо, що це найкрутіша і технологічна модель з усієї лінійки IQOS.

Are you over 18 years of age and are you a smoker or user of other nicotine products?
Confirm
We care. This website has information about smoke-free products, which are for adults who would otherwise continue to smoke or use other nicotine products in Ukraine. PMI’s smoke-free products are not an alternative to quitting and are not designed as cessation aids.
You must be 18 or over to access materials on this site