FORGOT PASSWORD?


Continue with login
FORGOT PASSWORD?

We sent an sms-code to phone [phone]


Continue with login
OR

ЯКИЙ ЧОХОЛ НА IQOS ВИБРАТИ

IQOS – як улюблений смартфон, дістаєш його з кишені або сумки багато разів на день. Іноді хочеться додати йому фарб і текстур, зробити якщо не унікальним, то хоча б незвичайним. А ще захистити від подряпин, попадання води і падінь.

Чи можна на айкос надіти чохол, як на айфон? Можна! І не тільки чохол. У IQOS 154 різноманітних аксесуара: змінні ковпачки та дверцята, кейси, органайзери, наклейки, особливі зарядки, попільнички, набори для чистки.

У цій статті розглянемо всі-всі види чохлів для різних моделей айкос і розповімо, для чого вони створені і як ними користуватися. Поїхали!

Чохли на IQOS

Чохол – річ гарна і корисна. Залежно від матеріалу і конструкції чохли на IQOS можуть захищати пристрій від механічних пошкоджень при падінні, забруднення і попадання води. Ну, і просто IQOS в чохлі виглядає красиво і незвично. Ми виробляємо чохли з різних матеріалів – натуральна шкіра (є більш м'яка, є жорсткіша), текстиль, водонепроникний силікон, ударостійкий і практично вічний пластик.

Де купити чохол на IQOS

Чохли для IQOS – це, на перший погляд, не складний у виробництві товар. Тому ви, напевно, бачили широкий асортимент чохлів айкос від різних виробників на ОЛХ, Розетці та інших маркетплейсах. Чохол не є основоположним і незамінним елементом IQOS. Він ніяк не впливає на експлуатацію пристрою і технічні характеристики. Тому, в принципі, ви можете вибрати будь-який чохол на Айкос від будь-якого виробника.

Але зі свого боку ми можемо поручитися тільки за якість аксесуарів від офіційного виробника – самого IQOS. Офіційні чохли гарантовано будуть сумісні з відповідними версіями пристрою. Не будуть мати неприємного гумового запаху, не будуть плавитися і псуватися при використанні.

Чохол для IQOS 2.4 Plus

чохол айкос 2.4

 1. Чохли для IQOS із пластику

  Це практичний, ударостійкий і найдешевший чохол. Його конструкція і матеріал захищають soft touch поверхню айкоса від подряпин, потертостей, тріщин і інших механічних пошкоджень. З ним можна користуватися IQOS, не дістаючи з чохла. Він просто як ніби-то стає новим барвистим корпусом гаджета. Доступний у 6 кольорах: чорний, білий, червоний, синій, помаранчевий, рожевий. Ціна пластикового чохла на IQOS – 249 грн.

  Чохол для IQOS 2.4 Plus

 2. Шкіряні тримачі для IQOS

  Дуже схожий на лаконічний зажим для грошей, яким багато чоловіків користуються замість пормоне. Тримач-зажим дозволяє скріпити разом айкос і пачку стіків. Це зручний і лаконічний аксесуар для тих, кому не подобається розштовхувати IQOS і стіки по кишенях або довго окремо вивуджувати їх з рюкзака. Метало-пластиковий каркас зажиму обтягнутий шкірою. Є в 5 кольорах: бордовий, чорний, коричневий, кремовий, зелений.

  Шкіряний тримач для IQOS 2.4 Plus

 3. Рол для IQOS

  Чохол виконаний з м'якої-м'якої шкіри і має стильну і незвичайну форму – шкіряного полотнища, яким обертають пристрій. Користувачі називають його «ковдрою для IQOS». Це однозначно один з найстильніших аксесуарів. Доступний в 3 кольорах: чорний, бежевий, фіолетовий. До речі, шкіряний рол, завдяки універсальному розміру, підійде так само для нової моделі IQOS 3 DUO.

  Шкіряний рол для IQOS 2.4 Plus

 4. айкос рол

 5. Шкіряні чохли на IQOS

  Шкіра – основний матеріал чохлів для IQOS 2.4 Plus. Шкіряні чохли мають різний дизайн і функціонал. Можна підібрати захисний кейс у вигляді конверта з тонкої шкіри. Є мінімалістичні варіанти з тонкої або більш щільної шкіри, які просто надягають поверх пристрою. Вони щільно облягають гаджет і тримаються без кришечок, шнурівок, обгорткових стрічок і запАхів.

  Шкіряний чохол для IQOS 2.4 Plus
  Шкіряний кейс для IQOS 2.4 Plus
  Шкіряний кейс на кріпленні для IQOS 2.4 Plus

 6. Футляри-органайзери для IQOS

  футляр айкос

  Такий футляр чимось нагадує сумку для інструментів. І не просто так. Завдяки чохлу-органайзеру, все найважливіше можна тримати разом – сам IQOS, пачку стіків і щіточку для чистки. Органайзери зроблені з тонкої, але досить жорсткої (для того, щоб тримати форму) шкіри. Є дві моделі органайзерів різного розміру і з різною кількістю відділень всередині.

  Шкіряний органайзер для IQOS 2.4 Plus
  Шкіряний футляр для IQOS 2.4 Plus

Чохол для IQOS 3 та IQOS 3 Duo

айкос 3 чохол

 1. Силіконовий чохол для IQOS

  Корисний, практичний і красивий аксесуар. Зроблений з дуже приємного на дотик, текстурованого силікону. Користувачі, що купили цей чохол, кажуть, що його не хочеться випускати з пальців. Захищає від подряпин, відколів і забруднень, не ковзає в руці. Захищає корпус від попадання води, але не є повністю водонепроникним, оскільки дверцята залишаються відкритими. Цей чохол не потрібно знімати ні під час використання IQOS, ні під час зарядки. Доступний в 6 кольорах: блакитний, червоний, графітовий, синій, бордовий, зелений.

  Силіконовий чохол для IQOS 3/3 Duo

 2. Чохол-стрічка для IQOS

  Лаконічний чохол для тих, хто вважає, що головна роль аксесуара – бути красивим і стильним, а не захищати. Широка еластична смуга зі шкіри або тканини щільно облягає айкос. На задній стороні чохла є осередок для пачки стіків. Красиво і зручно, щоб носити IQOS і Heets окремо. Є два варіанти матеріалу – шкіра (чорна, синя, кремова, червона) і м'яка, приємна на дотик тканина (сіра, синя, червона).

  Шкіряний кейс для IQOS 3/IQOS 3 Duo
  Чохол для IQOS 3/3 Duo

 3. Футляри-органайзери для нових IQOS

  чохол на айкос

  Стильний аксесуар, який дозволяє тримати все найважливіше в одному місці. Залежно від будови і кількості відділень в органайзер поміщається різна кількість предметів. У компактну версію увійдуть IQOS, пачка стіків, запасний тримач. У більш просторий органайзер поміститься ще і щіточка для чистки. Є моделі зі шкіри та тканини.

  Шкіряний органайзер для IQOS 3/IQOS 3 Duo
  Текстильний органайзер для IQOS 3/IQOS 3 Duo
  Органайзер для IQOS 3/IQOS 3 Duo

Чохол для IQOS 3 Multi

чохол айкос мульті

 1. Силіконовий чохол для IQOS 3 Multi

  М'який, приємний на дотик чохол з захистом від подряпин, вологи і пилу. Завдяки рельєфному силіконовому покриттю не ковзає в руці і щільно сидить на Айкос Мулти. Чохол сконструйований таким чином, що його не потрібно знімати при використанні IQOS. Доступний в 6-и кольорах: блакитний, червоний, графітовий, синій, бордовий, зелений.

  Силіконовий чохол для IQOS 3 Multi

 2. Шкіряний чохол-конверт для IQOS 3 Multi

  Елегантний кейс-конверт з натуральної шкіри, схожий на футляр для окулярів, стильно виглядає, захищає IQOS, а заодно дозволяє заряджати його, не виймаючи. Доступний в 4-х кольорах: чорний, синій, червоний, кремовий.

  Шкіряний кейс для IQOS 3 Multi

Are you over 18 years of age and are you a smoker or user of other nicotine products?
Confirm
We care. This website has information about smoke-free products, which are for adults who would otherwise continue to smoke or use other nicotine products in Ukraine. PMI’s smoke-free products are not an alternative to quitting and are not designed as cessation aids.
You must be 18 or over to access materials on this site