FORGOT PASSWORD?


Continue with login
FORGOT PASSWORD?

We sent an sms-code to phone [phone]


Continue with login
OR

ЧОРНА П'ЯТНИЦЯ: МОЖНА 10 ДНІВ СПЕЦІАЛЬНИХ ЦІН НА IQOS DUO І lil SOLID

Сім чорних п'ятниць на тиждень? Хоч десять!

Питання "а чи будуть знижки на Айкос на Чорну п'ятницю" – найпопулярніше, мабуть, ще з початку осені. Досвідчені шопоголіки і ті, хто з нами давно, знають – звичайно, будуть.

Ми починаємо марафон спеціальних цін, подарунків, довгоочікуваних покупок і смарт шопінгу завдовжки в 10 п'ятниць поспіль! Що це означає? А то, що з 20 листопада у вас буде 10 днів на купівлю IQOS DUO і lil SOLID за спеціальними цінами.

Розповідаємо детальніше про знижки на Айкос Дуо і Ліл Солід.

IQOS DUO – 1299 грн (замість звичайної ціни 1999 грн!)

Замовити Айкос ДУО за 1299 грн.

айкос чорна п'ятниця знижки

Якщо раптом ви ще не знайомі з цією моделлю (найкрутішою і технологічною у всій лінійці пристроїв IQOS) – розповідаємо найважливіше.

  • Головна відмінність від попередніх поколінь девайса читається в назві моделі – одного заряду тримача IQOS DUO вистачає на два стіки поспіль без підзарядки.
  • Але навіть після двох сеансів девайс швидко відновлює сили, завдяки розумному акумулятору. Зарядка до одного використання займе від 10 секунд (максимум, 1:50), якщо батареї вдалося акумулювати невикористану енергію.
  • У IQOS DUO продумана конструкція. Його просто і легко використовувати. Девайс зручно лягає в долоню, його тримач тонше і легше, ніж у попередніх моделей. А ще він дуже красивий. VOGUE, Elle і L'Officiel неодноразово додавали його в списки найбільш стильних гаджетів.

lil SOLID – 599 грн (замість звичайної ціни 999 грн!)

Замовити lil SOLID за 599 грн.

ліл чорна п'ятниця знижки

На девайс lil SOLID ціна знижена майже в два рази. Якщо цей факт вас не переконав, у нас є ще парочка в запасі.

  • lil SOLID – це гаджет для нагрівання тютюну, розроблений корейською компанією KT & G і представлений в Україні IQOS (PMI). У січні 2020 року PMI і KT & G уклали угоду про партнерство, згідно з яким PMI представлятиме бездимні продукти корейської компанії за межами Південної Кореї.
  • У девайса монолітна конструкція без поділу на тримач і зарядний пристрій. Використовувати його супер просто – все управління в одній кнопці. Всі статуси про свою роботу (готовність до використання, закінчення сеансу, % заряду батареї) lil SOLID повідомляє світловими сигналами індикатору кнопки або за допомогою вібрації.

Купити Айкос і Ліл Солід зі знижкою можна буде на офіційному сайті з безкоштовною доставкою і в фірмових магазинах IQOS Space. Також, девайси можна замовити в деяких партнерських магазинах. Нагадаємо, що такі ціни діють з 20 по 29 листопада.

На час десятиденного марафону на честь Чорної п'ятниці ми припиняємо програму "Онови свій IQOS" і дію кодів на знижку для друзів. Адже з такими цінами вони не потрібні. З 30 листопада вони знову будуть діяти в звичайному режимі.

Отримати IQOS безкоштовно

айкос безкоштовно розіграш

Смартшоппер 80-го рівня не тільки знає, як і коли купити IQOS дешевше, але навіть спробує отримати його безкоштовно. Протягом усіх 10 днів чорноп’ятничного марафону ми влаштовуємо give-away IQOS DUO в нашому інстаграм акаунті @iqos_ua. Кожен день, хтось із користувачів на нашій сторінці буде отримувати IQOS DUO безкоштовно.

Аксесуари для IQOS за зниженими цінами

І якщо вже шопитись на Чорну п'ятницю, то варто закрити всі потреби відразу – не дарма ж ми так довго чекаємо на цей день. Тому, гуляючи сайтом або фірмовим магазином IQOS Space, не забудьте поглянути на аксесуари для IQOS. Ми знизили ціни на багато топових позицій: ковпачки, чохли, автомобільні утримувачі, зарядні станції і навіть на контейнери для використаних стіків (так-так, на ті самі "попільнички Айкос").

Аксесуари за зниженою ціною (деякі навіть на 500 грн дешевше від початкової вартості) – це win-win покупка для себе або на подарунок будь-якому користувачеві IQOS. Ми точно знаємо.

Подивитися всі аксесуари можна в розділі SALE.

Are you over 18 years of age and are you a smoker or user of other nicotine products?
Confirm
We care. This website has information about smoke-free products, which are for adults who would otherwise continue to smoke or use other nicotine products in Ukraine. PMI’s smoke-free products are not an alternative to quitting and are not designed as cessation aids.
You must be 18 or over to access materials on this site