FORGOT PASSWORD?


Continue with login
FORGOT PASSWORD?

We sent an sms-code to phone [phone]


Continue with login
OR

МОЖНА ЧОРНУ П’ЯТНИЦЮ НА ХЕЛОУВІН! ЛИШЕ 3 ДНІ: НОВІ ЦІНИ НА IQOS DUO ТА LIL SOLID

Такі новини у нас трапляються не часто, проте коли вже трапляються – хочеться негайно про них розповісти.

Можна влаштувати чорну п’ятницю тоді, коли захочеться

Не чекаючи на розпродажі чорної п’ятниці, ми зробили хелоувінські знижки на IQOS DUO та lil SOLID. Дійсно, хто сказав, що знижки бувають лише у чорну п’ятницю та на різдвяні розпродажі? Можна влаштувати чорну п’ятницю тоді, коли захочеться. Наприклад, на Хелоувін.

Відповідаємо тим, хто запитував, чи будуть знижки на IQOS та lil SOLID

Як бачите. Переходимо до конкретики.

Всього три дні 30.10-1.11 на IQOS DUO та lil SOLID діють спеціальні ціни.

Айкос Дуо за ціною 1299 грн (замість звичайних 1999 грн)
айкос знижки чорна п

Ліл Солід за ціною 599 грн (замість звичайних 999 грн)
ліл солід знижки чорна п

Купити Айкос та Ліл Солід з такими знижками можна на офіційному сайті з безкоштовною доставкою, фірмових магазинах IQOS Space та деяких партнерських магазинах.

Протягом цих трьох днів програма «Онови свій IQOS» та дія кодів для друзів на знижку призупиняються. Бо ж куди ще більше. Але після 1.11 усі промокоди та програми працюватимуть як зазвичай.

Аксесуари до IQOS за спеціальними цінами

Нагадуємо також, що на сайті та брендових магазинах можна купити аксесуари за спеціальними цінами. Ціни на деякі з них ми знизили на 500 грн!

Заходьте у розділ SALE та обирайте щось до вподоби. Спеціальні ціни діють на багато різних аксесуарів – контейнери для використаних стіків, чохли, ковпачки, зарядні станції, автомобільні тримачі. Класна можливість купити зі знижкою те, про що давно мріяв, або ж обрати подарунок другові, що використовує IQOS.

Новий смак стіків HEETS Teak вже у продажі

Псс, найуважніші вже мабуть помітили, що сьогодні з’явилися нові стіки – HEETS Teak (Хітс Тік). Хочете дізнатися більше про новий смак? Ось тут більше про те, який аромат у HEETS Teak.

Are you over 18 years of age and are you a smoker or user of other nicotine products?
Confirm
We care. This website has information about smoke-free products, which are for adults who would otherwise continue to smoke or use other nicotine products in Ukraine. PMI’s smoke-free products are not an alternative to quitting and are not designed as cessation aids.
You must be 18 or over to access materials on this site