FORGOT PASSWORD?


Continue with login
FORGOT PASSWORD?

We sent an sms-code to phone [phone]


Continue with login
OR

IQOS 2.4 PLUS: ІНСТРУКЦІЯ З ВИКОРИСТАННЯ

Незважаючи на те, що з моменту появи IQOS 2.4 Plus в Україні пройшло 3 роки і вже встигли запуститися новіші IQOS 3 і IQOS 3 DUO моделі, айкос 2.4 плюс все одно залишається дуже популярним серед користувачів. IQOS 2.4 Plus вважається «класикою» в нашому асортименті. Ця модель ідеальна в співвідношенні ціна-якість, адже базовий функціонал у всіх моделях однаковий, зате нова ціна IQOS 2.4 Plus — 999 грн.

У комплект IQOS 2.4 Plus входить тримач, зарядний пристрій, кабель, блок живлення, інструмент для чистки. Додатково, в якості бонусу, додаються ще палички для чистки – 10 штук. Як цим всім правильно користуватися – читайте нижче.

Як користуватися IQOS 2.4 Plus? Інструкція з використання IQOS 2.4 Plus

Щоб почати користуватися IQOS 2.4 Plus, потрібно впевнитися, що він включений і заряджений. Для цього затисніть кнопку включення IQOS на 4-5 секунд. Якщо жоден з індикаторів не засвітився – IQOS потрібно поставити на зарядку. Якщо ж всі індикатори по черзі заблимають і згаснуть – зарядний пристрій IQOS заряджений.

айкос 2.4 зарядний пристрій

Перевірте, чи заряджений тримач IQOS. Для цього відкрийте кришку зарядного пристрою IQOS і дістаньте тримач. Якщо його індикатор засвітився, найімовірніше, він розряджений. В такому випадку вставте тримач назад в зарядний пристрій і дайте йому 4-5 хвилин на підзарядку. Коли верхній продовгуватий індикатор на зарядному пристрої блимає – це означає, що тримач заряджається. Як тільки він перестане блимати і згасне – можна починати.

Дістаньте тримач IQOS 2.4 Plus з зарядного пристрою і вставте всередину стік прямим і обережним рухом вниз аж до сріблястої лінії. Важливо: не крутіть стік в тримачі – так ви можете пошкодити нагрівальне лезо всередині.

айкос 2.4 тримач

Натисніть на кнопку тримача і утримуйте її. IQOS завібрує та індикатор повільно заблимає – тютюн почав нагріватися. Коли індикатор почне горіти постійним білим світлом (секунд через 13-15), це буде означати, що IQOS готовий до використання.

Сеанс IQOS розрахований на 14 затяжок або 6 хвилин (в залежності від того, що трапиться першим). Спочатку вам може здатися, що ви не «накурюєтесь», а одне використання IQOS займає менше заявленого часу. Ймовірно, ви за звичкою робите затяжки занадто часто, як з сигаретами. При використанні IQOS перерви між затяжками повинні бути не менше 4-5 секунд. Цей час необхідний для того, щоб лезо всередині тримача встигало прогріти тютюн в стіку. При затяжках натискати на кнопку не потрібно.

Коли тримач знову завібрує та індикатор почне блимати – сеанс закінчується і у вас залишилося 2 затяжки. Після цього індикатор повністю згасне. Підніміть ковпачок тримача вгору і дістаньте використаний стик. Вставте тримач назад в зарядний пристрій. Через 4 хвилини 10 секунд IQOS буде знову готовий.

Як користуватися IQOS 2.4 Plus – офіційна відео-інструкція.Як чистити IQOS 2.4 Plus? Інструкція з чистки IQOS 2.4 Plus

Одна з найголовніших умов правильної експлуатації IQOS – регулярна чистка тримача. Завдяки цьому ваш девайс прослужить довше, але найголовніше – смак буде залишатися чистим і насиченим.

Чистити айкос рекомендується після кожних 20 використань – це якраз пачка стіків. Але якщо ви відчуваєте гіркоту в смаку або інші зміни, можна чистити і частіше.

ковпачок айкос 2.4

Перед чисткою тримача IQOS дайте йому охолонути хоча б 30 секунд. Зніміть ковпачок з тримача і злегка постукайте по ньому, щоб витрусити залишки тютюну. Відкрийте інструмент для чистки IQOS. Вставте його в тримач, не прокручуючи, і обережно поверніть 2-3 рази в одному напрямку.

щіточка для чистки айкос

Час від часу використовуйте палички для чистки IQOS, які також йдуть в комплекті IQOS 2.4 Plus. Вставте паличку уздовж нагрівальної камери і очистіть дно круговими рухами. Не намагайтеся очистити лезо – ви можете його пошкодити. Не забудьте почистити внутрішню частину ковпачка.

палички для чистки айкос

Ми не рекомендуємо чистити IQOS сторонніми предметами, такими як скріпка, вушна паличка або зубочистка – це також може нашкодити лезу. Якщо в нагрівальній камері щось застрягло і інструмент для чистки не допомагає, краще звернутися до наших експертів в брендових магазинах.

Ні в якому разі не допускайте контакту IQOS з водою! Це може пошкодити електроніку. І не радимо самостійно чистити його спиртом – алкогольний присмак і запах ще довго буде відчуватися під час використання.

Інструмент для чистки теж бажано періодично чистити. Не промивайте його водою – краще скористайтеся паличками для чистки IQOS або протріть його серветкою.

До речі, в IQOS 2.4 Plus є функція автоматичної, або, як її ще називають, примусової самоочистки. Після кожних 20 стіків зарядний пристрій IQOS автоматично включає процес очищення власника за допомогою нагрівання. Ви також можете самі запустити процес очищення. Для цього потрібно затиснути одночасно кнопку включення і кнопку Bluetooth на кілька секунд. Коли очищення буде завершено, зарядний пристрій автоматично перезарядить тримач.

Як чистити IQOS 2.4 Plus – офіційна відео-інструкція.Як заряджати IQOS 2.4 Plus? Інструкція з зарядки IQOS 2.4 Plus

Дізнатися про заряд IQOS 2.4 Plus можна за індикаторами на корпусі. 4 точкових індикатора показують заряд зарядного пристрою: чим більше світиться білим – тим більше заряду в IQOS. Продовгуватий індикатор над ними відповідає за заряд тримача.

індикатори айкос

Заряджати тримач IQOS 2.4 Plus необхідно після кожного використання. Дістаньте використаний стік і вставте тримач в зарядний пристрій. Коли індикатор блимає – це значить, що тримач заряджається. Повна зарядка тримача IQOS 2.4 Plus займає 4 хвилини 10 секунд. Коли продовгуватий індикатор перестане блимати, це буде сигналізувати про те, що IQOS знову готовий до використання.

Зарядний пристрій IQOS розрахований приблизно на 20-25 використань. Якщо жоден з індикаторів не світиться – IQOS повністю розряджений. Важливо: заряджати IQOS бажано офіційними USB-кабелем і адаптором живлення до розетки. До речі, в IQOS 2.4 Plus роз'єм старого формату – mini-USB.

зарядка айкос

Найпростіше заряджати IQOS 2.4 Plus щодня: просто поставте його на зарядку на ніч зі смартфоном. Радимо підключати IQOS до звичайної розетки замість USB-порту ноутбука і портативних зарядок – так значно швидше.

Як заряджати 2.4 Plus – офіційна відео-інструкція.Якщо ви не знайшли відповідь на своє питання, в комплекті з IQOS йде більш розгорнута паперова інструкція. А ще ви завжди можете звернутися за допомогою до нас.

Кол-центр: 4767 або 0 800 507 807

Viber-bot IQOS

Facebook

Instagram

Are you over 18 years of age and are you a smoker or user of other nicotine products?
Confirm
We care. This website has information about smoke-free products, which are for adults who would otherwise continue to smoke or use other nicotine products in Ukraine. PMI’s smoke-free products are not an alternative to quitting and are not designed as cessation aids.
You must be 18 or over to access materials on this site