GET PASSWORD


GO BACK
GET PASSWORD

We sent an sms-code to phone [phone]


GO BACK

ЯК РОЗІБРАТИ IQOS ТА ЧОМУ НЕ ВАРТО ЦЬОГО РОБИТИ

Найперше і найважливіше, розбирати IQOS — погана ідея. У цій статті розказуємо, які частини в Айкос можна знімати, «розбирати» без шкоди для пристрою та самого себе, а які краще не чіпати.

Що знаходиться всередині тримача IQOS?

Тримач — це найважливіше у Айкосі, та частина пристрою, куди вставляється стік. Саме тримачі нагріває тютюн. До складу тримача IQOS входять:

 • Нагрівальне лезо
  Тонке керамічне лезо з контактами з золота та платини. Коли ви виставляєте стік у тримач, лезо пронизує його та нагріває з середини.
 • Материнська плата
  Це смарт-електроніка, що контролює температуру нагрівання тютюну з точністю до 0,5 - 1°C. Тому тютюн у IQOS нагрівається не більше як до 350°C. Цього достатньом, щоб аерозоль почав випаровуватися, але тютюн не загорався.
 • Батарея
  Половину тримача займає компактний акумулятор, від якого лезо отримує енергію для нагрівання. Батарея тримача IQOS 2.4 Plus розрахована на 1 стік, після чого їй потрібні 4 хвилини на підзарядку у зарядному пристрої. А батареї IQOS DUO вистачає на 2 стіки поспіль без перерви на зарядку.
 • Контакти для зарядки
  Тримач підзаряджається від зарядного пристрою через контакти, розташовані на нижній частині.
 • Кнопка зі світловими індикаторами
  Також на корпусі тримача є кнопка, яка відповідає за ВСЕ. Натиснувши на неї, можна перевірити заряд, увімкнути чи вимкнути.
 • Нагрівальна камера
  Простір навколо нагрівального елементу, куди власне й вставляється стік, називається нагрівальною камерою. З нагрівальною камерою вам доведеться контактувати під час чистки пристрою.
 • Ковпачок
  Зйомний елемент на тримачі, що захищає нагрівальну камеру та лезо від сторонніх предметів. Ковпачки для IQOS можна навіть придбати окремо та змінювати на інші кольори, коли заманеться.
З чого складається IQOS

Що у тримачі IQOS можна розібрати?

Єдине, що можна «розібрати» в тримачі — це зняти ковпачок. Більше того, це необхідно робити регулярно і щонайменше кожні 20 використань, коли будете чистити IQOS.

Окрім цього ковпачок потрібно припіднімати щоразу, як закінчився сеанс для того, щоб легко та правильно вийняти стік. Те ж саме стосується і монодевайсу IQOS Multi.

Всі інші елементи тримача не призначені для того, щоб їх знімали, розбирали чи модифікували іншим чином. Інакше ризикуєте пошкодити електроніку та нагрівальне лезо.

Що знаходиться всередині зарядного пристрою IQOS?

Зарядний пристрій — це, по суті, спеціальний павербенк для тримача айкос, де той підзаряджається для використання. Зарядний пристрій Айкосу складається з:

 • Камера для тримача
  Саме сюди вставляється тримач для підзарядки. Невеликий лайфхак: якщо не використовуєте тримач, зберігайте його в зарядному пристрої. Так він завжди буде готовим до використання.
 • Материнська плата
  Це “мозок” пристрою, що контролює усю роботу та зарядку девайсу.
 • Батарея
  Пам’ятаєте, зарядний пристрій Айкос — це ніби павербанк. Тож батарея у ньому значно потужніша, ніж у тримачі. Повного заряду вистачає як мінімум на 20 використань, тобто на пачку стіків.
З чого складається IQOS

Що можна розібрати у зарядному пристрої IQOS?

Єдиний зйомний елемент на зарядному пристрої IQOS DUO — це бокова панелька. Вона кріпиться на магніт та легко знімається. Достатньо трохи припідняти дверцята з одного боку і все. Це зроблено для того, щоб за бажанням змінити її на кольорову. У зарядному пристрої IQOS 2.4 Plus зйомних елементів немає.

Пристрої мають цілісний, суцільний корпус. Єдині рухомі елементи зарядного пристрою — це кришечка (на Айкос 2.4+) або дверцята (на Айкос Дуо). Вони не знімаються, але відкриваються, щоб тримач можна було покласти на зарядку всередину зарядного пристрою.

Чи діє гарантія на IQOS після ремонту?

Ми постійно на цьому наголошуємо — ні, при будь-якій спробі розібрати Айкос, порушенні цілісності, гарантія не застосовується.

IQOS ніколи не пропонує своїм користувачам ремонт несправної електроніки, тощо. Ми просто замінюємо несправний пристрій на новий за гарантією. Тож, якщо приватний “майстер” чи який-небудь сервісний центр пропонують вам ремонт Айкос, майте на увазі — такий “ремонт” анулює гарантію. Більше про гарантію на IQOS.

Як замінити айкос по гарантії?

А ось що дійсно варто зробити, якщо здається, що айкос зламався — звернутися в офіційний сервіс для гарантійної заміни. Зробити це досить просто:

 1. Звернутись в фірмовий IQOS Space або в найближчий магазин АЛЛО з пристроєм. Експерти айкос проведуть діагностику, і, якщо поломка гарантійна, — одразу видадуть нове комплектуюче.

 2. Знайти найближчий сервіс можна на інтерактивній мапі , обравши фільтр «Сервіси та заміни».

 3. Пройти діагностику у вайбер-боті або в телефонному режимі з колл-центром. Якщо діагностика не допоможе, бот або агенти підтримки зможуть одразу запланувати гарантійну заміну з безкоштовною доставкою.

  Щоб зробити все через чат-бот, потрібно зайти в розділ «Діагностика і гарантія» , і оформити все самостійно.

  А якщо в кол-центрі — зателефонуйте за номером 4767, і оператори все зроблять за лічені хвилини.

Are you over 18 years of age and are you a smoker or user of other nicotine products?
Confirm
We care. This website has information about smoke-free products, which are for adults who would otherwise continue to smoke or use other nicotine products in Ukraine. PMI’s smoke-free products are not an alternative to quitting and are not designed as cessation aids.
You must be 18 or over to access materials on this site