FORGOT PASSWORD?


Continue with login
FORGOT PASSWORD?

We sent an sms-code to phone [phone]


Continue with login
OR

ЯК ЧИСТИТИ LIL SOLID? ПОКРОКОВА ІНСТРУКЦІЯ З ВІДЕО

Пройшло менше місяця з моменту запуску lil SOLID [ліл солід] в Україні, тому ми продовжуємо знайомити вас з його можливостями та правильним використанням.

Щоб відчувати та насолоджуватись справжнім смаком тютюну, пристрій має працювати належним чином. У першу чергу lil SOLID має бути зарядженим та чистим.

Чистити lil SOLID дуже просто. Всередині пристрою знаходиться кругла нагрівальна голка. Якщо дотримуватися правил та не чистити Ліл сторонніми предметами, шанс пошкодити її під чистки – мінімальний.

Чистка lil SOLID спеціальною щіточкою

lil завжди продається у комплекті з щіточкою та паличками для чистки (10 шт). Також, палички для чистки та щіточку для lil SOLID можна купити окремо.

щіточка ліл

Щіточка від lil дещо не схожа на «чистилку» IQOS. Це двошаровий йоржик зігнутий у формі трапеції – спеціально, щоб при обертанні якісно очищувати нагрівальну голку. Зніміть з щітки кришечку. Бачите один куточок кришки виглядає так, ніби його можна від’єднати? Так і є. Потягніть пальцем чи нігтем за виїмку на цій вставці. Дістали паличку, схожу на лопатку? Це штифт для чистки. Від також нам знадобиться.

Тепер розглянемо як чистити Ліл крок за кроком.

 1. Переконайтеся, що девайс вимкнуто і він достатньо охолов після останнього використання.
 2. Спочатку зніміть ковпачок з Ліл та від’єднайте кришку нагрівальної камери. Для цього обережно потягніть її вгору.
 3. Потрусіть lil SOLID чи навіть легенько постукайте об стіл, щоб рештки тютюну (якщо раптом вони залишились всередині) висипались.
 4. Вставте спеціальну щіточку у пристрій та обертальними рухами прочистіть всередині. Якщо помітили залишки тютюну до яких не дістала щіточка, приберіть їх за допомогою штифту (лопаточки) для чищення.
 5. За потреби, можете скористатись паличкою для чистки, яка просочена легким розчином ізопропілового спирту. Для цього вставте її вздовж нагрівальної камери та очистьте дно круговими рухами.

Готово! lil SOLID чистий та готовий до використання.

Також подивіться відео-інструкцію «Як правильно чистити lil SOLID».


Важливо: ніколи не намагайтеся почистити IQOS щіточкою від lil та навпаки. Це призведе до пошкодження пристрою.

Автоматична чистка lil SOLID у режимі «прожарювання» за високої температури

В Ліл Солід, як і в пристроях Айкос, є режим автоматичної чистки за допомогою нагрівання. Режиму «прожарювання» допомагає позбутися маленьких часточок тютюну, що прилипли до нагрівальної частини.

Як активувати режим чистки нагріванням?

 1. Швидко натисніть кнопку 5 разів протягом 2 секунд.
 2. Світлодіодний індикатор блиматиме помаранчевим протягом 90 секунд. Це сигналізує про запуск чистки Ліл за допомогою нагрівання.
 3. Щойно процес очищення закінчиться, індикатор перестане блимати, а пристрій завібрує двічі.

Крупніші залишки тютюну ефективніше прибирати за допомогою щіточки чи паличок для чистки. Приємного використання!

Як часто потрібно чистити lil SOLID?

Для коректної роботи пристрою та відчуття справжнього смаку тютюну, ми рекомендуємо чистити lil SOLID кожні 20 стіків (пачки). Також, варто почистити Ліл, якщо вам здається, що смак чи запах змінилися.

Крім цього, якісна чистка допоможе уникнути деяких проблем з пристроєм.

Якщо Ліл Солід не тягнеться, аерозолю занадто мало або стік погано дістається/вставляється, варто ретельно почистити пристрій від залишків тютюну.

5 лайфхаків чистки lil SOLID

 1. Не чистіть пристрій під час нагрівання та відразу після використання. Це може пошкодити девайс та інструменти для чистки.
 2. Переконайтеся, що щіточка для чистки Ліл суха, щоб уникнути потрапляння води всередину пристрою.
 3. Ми не рекомендуємо чистити lil SOLID сторонніми предметами. Скріпка, зубочистка, ніж та ключі не підходять. Якщо в нагрівальній камері щось застрягло і інструмент для чистки не допомагає, краще зателефонувати до служби підтримки чи звернутися до наших експертів в IQOS Space.
 4. Не застосовуйте силу під час чистки. Це має відбуватись легко.
 5. Перед тим як дістати стік після використання, покрутіть його тричі.
Are you over 18 years of age and are you a smoker or user of other nicotine products?
Confirm
We care. This website has information about smoke-free products, which are for adults who would otherwise continue to smoke or use other nicotine products in Ukraine. PMI’s smoke-free products are not an alternative to quitting and are not designed as cessation aids.
You must be 18 or over to access materials on this site