FORGOT PASSWORD?


Continue with login
FORGOT PASSWORD?

We sent an sms-code to phone [phone]


Continue with login
OR

ХОЧУ ПЕРЕЙТИ НА IQOS: ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ

Ви читаєте цю статтю, отже вже зробили крок на користь кращої альтернативи палінню і замислюєтеся над покупкою IQOS. Або нещодавно купили. Але що якщо з першої затяжки він "не зайшов"? Не переживайте – це не унікальний випадок. Розповідаємо чому.

Спочатку найважливіше: що взагалі таке IQOS?

айкос 2.4 айкос дуо

IQOS – система нагрівання тютюну. У цій фразі вже розкривається його головна відмінність від сигарет – девайс нагріває тютюн, а не спалює його. Ви можете подумати "а в чому тут різниця?". Так ось в цьому: коли ви підпалює сигарету, вона згорає при температурі до 800 ° C (на кінчику сигарети). При цьому утворюються дим, попіл, а разом з ними і продукти горіння: канцерогенні смоли, чадний газ, формальдегід, аміак.

IQOS ж нагріває тютюн до 350 ° C і вивільняє його аромат і нікотин без горіння. Аерозоль Айкос містить на 95% менше шкідливих речовин в порівнянні з сигаретним димом *. Тому повний перехід з сигарет на IQOS значно знижує ризик для здоров'я в порівнянні з курінням сигарет. **

Крім систем для нагрівання тютюну в Україні є й інші альтернативи паління: вейпи, закриті под-системи, електронні сигарети. Але жоден з девайсів не використовує тютюн (всі вони працюють з рідкими заправками) і не відтворює ритуал куріння. Курці погодяться, за цим дійсно стоїть цілий ритуал. Класичні моделі IQOS (DUO і 2.4 Plus) складаються з двох частин: зарядного блоку і тримача. Тримач має порівняно невеликі габарити – всього 9 см в довжину і 1,5 по товщині. Відповідно, за розмірами він куди ближче до звичних сигарет, ніж вейпи. Тому тримач легко можна брати просто пальцями. І хоча стік в тримачі не потрібно підпалювати, з нього не стряхнешь попіл, однак звичний ритуал зберігається. Тільки, нагадаємо, менш шкідливий **.

Смак IQOS дещо не схожий на "звичний сигаретний”

технологія айкос

Коли збираєшся вперше спробувати IQOS або lil SOLID, важливо пам'ятати – смак буде відрізнятися від сигаретного. Головна причина – відсутність горіння. У сигареті крім тютюну відчуваються і інші смаки, які часто здатні його перебити і майже витіснити: диму, гару, попелу та паперу, що горить. При використанні IQOS ви відчуєте справжній, чистий смак тютюну без горілого присмаку.

Не міксуйте IQOS з сигаретами хоча б тиждень

айкос

Якщо ви тільки що купили IQOS і маєте намір затестити його, радимо не чергувати з сигаретами хоча б тиждень. Тоді ви зможете відчути і оцінити достоїнства, помітити різницю в запаху без диму і звикнути до нового смаку. За нашими спостереженнями і досвідом наших користувачів досить від 3 до 7 днів, щоб адаптуватися до нового смаку. Спробуйте повністю відмовитися від сигарет, коли вперше використовуєте IQOS – так швидше зрозумієте аромат аерозолю IQOS і, ймовірно, вже не захочете повертатися до традиційного паління.

Потрібно правильно підібрати смак стіків для IQOS

айкос хітс

Для систем нагрівання тютюну потрібні спеціальні стіки. Наприклад, HEETS. У них використовується той же тютюн, що і в сигаретах, з різницею в процесі відбору та технології обробки. Незважаючи на те, що довжина тютюнового стіку менше довжини сигарети, його так само вистачає приблизно на 14 затяжок або 6 хвилин використання.

Всі стики Heets мають однаковий рівень нікотину. Важливий момент – до стіків для Айкос не застосовують сигаретний показник оцінки міцності. У сигаретах це зміст продуктів горіння – смол. Але при нагріванні тютюну продукти горіння відсутні. Тому відповісти на питання "які стіки міцніше" можна лише з точки зору насиченості аромату.

При перших використаннях IQOS важливо знайти "свій" смак. Має сенс вибрати кілька різних ароматів і влаштувати невелику дегустацію. Почати можна з HEETS Silver. У них м'який, нейтральний аромат. Або відштовхуватися від того, що ви курили раніше: від міцності сигарет і смаків.

класичні смаки айкос класичні смаки айкос

Якщо ви раніше курили міцні сигарети, то знайомство з IQOS можна відразу почати з HEETS Bronze або HEETS Teak. "Бронзові" стіки – найнасиченіші і "найміцніші" за смаком з усіх, представлених в Україні. HEETS Teak теж мають насичений смак, але з пом'якшуючими кремово-горіховими нотками.

Для тих, хто курив сигарети середньої міцності, краще підійдуть HEETS Amber або HEETS Yellow. Обидва аромати помірно насичені. Всім курцям "одинички", варто придивитися до HEETS Silver. У сірих стіків м'який і спокійний тютюновий аромат зі слабкою насиченістю. До речі, за відгуками деяких користувачів саме цей смак найбільш наближений до сигаретному.

ароматизовані смаки айкос

Крім класичних тютюнових смаків у HEETS є ціла лінійка ароматизованих стіків з ментолом: Turquoise (ментол), Purple (ягідний), Green Zing (цитрусовий), Yugen (квітково-фруктовий), Amil (трав'яний), Noor (цитрусовий, пікантний). І навіть якщо раніше ви не визнавали ментольні або капсульні сигарети, не поспішайте вносити і такі стики в блок-лист. Через відсутність в смаку домішок, отриманих в процесі горіння, ментольні HEETS зовсім не схожі на такі ж сигарети. Багато користувачів зацінили їх аромат і обрали, як основний, або додатковий до чистих тютюновим стікам.

айкос чорні стіки

Щоб вибір свого смаку HEETS був ще простіше, можна пройти тест за посиланням.

* «На 95% менше» означає зниження рівня шкідливих речовин (крім нікотину) в порівнянні з димом сигарети (3R4F).

Важливо: Використання IQOS не виключає всі ризики для здоров'я і не є повністю нешкідливим. Аерозоль IQOS містить нікотин, що викликає залежність

** Джерело: на підставі сукупності даних про використання IQOS в порівнянні з продовженням паління.

Are you over 18 years of age and are you a smoker or user of other nicotine products?
Confirm
We care. This website has information about smoke-free products, which are for adults who would otherwise continue to smoke or use other nicotine products in Ukraine. PMI’s smoke-free products are not an alternative to quitting and are not designed as cessation aids.
You must be 18 or over to access materials on this site