FORGOT PASSWORD?


Continue with login
FORGOT PASSWORD?

We sent an sms-code to phone [phone]


Continue with login
OR

ЯК СТАТИ IQOS FRIENDLY? ГАЙД ДЛЯ ЗАКЛАДІВ

IQOS став новим трендом сучасності. У світі вже більше 12 млн курців перейшли на IQOS. В Україні користувачів IQOS вже більше 700 тисяч.

Курці почали приділяти більше уваги власному здоров'ю і питанням гігієни. А використання систем нагрівання тютюну передбачає істотне зниження кількості шкідливих речовин, в порівнянні з курінням сигарет. До того ж в епоху високих технологій курці охоче відмовляються від сигарет на користь більш сучасних гаджетів.

Так чи інакше, IQOS створив новий стандарт якості життя курців. А це впливає на багато сфер. Наприклад, тепер користувачі IQOS, вибираючи новий бар на вечір, часто перевіряють чи IQOS Friendly це місце.

Що таке IQOS Friendly

iqos friendly

IQOS Friendly [Айкос Френдлі] – це особливий статус місця/закладу, де всередині можна вільно використовувати IQOS + доступні додаткові «фішки» для айкос-користувачів. Дослівно це перекладається з англійської як дружній до IQOS.

В Україні вже понад 670 закладів в 20 містах стали IQOS Friendly. Найчастіше це місця формату HoReCa (готелі, ресторани, кафе), але не тільки. Серед IQOS Friendly локацій є барбершопи, салони краси, коворкінги, автосалони, звукозаписні студії і навіть спеціально відведені зони в аеропортах.

Додаткові сервіси в IQOS Friendly закладах

Найціннішим для користувачів, звичайно ж, є використання IQOS всередині закладу (по всій площі або у виділеній зоні).

Але по-справжньому крутий сервіс вимагає піти далі і заздалегідь подбати про дрібниці, які користувачі IQOS точно оцінять належним чином.

Приклад додаткових сервісів для гостей з IQOS:

 • продаж стіків Heets;
 • фірмові контейнери для використаних стіків (замість попільничок) для гостей з айкосами;
 • фірмові зарядні станції, щоб підзарядити розряджений гаджет;
 • запасний IQOS на випадок, якщо гість забув свій вдома, або просить для друга;
 • програма лояльності для користувачів IQOS (випадкові та несподівані сюрпризи – пригощання десертом, оплачена нами вечеря та інші «приємності»).

Все це не є обов'язковим. Власник сам визначає, що буде доречним в конкретному закладі.

Як стати IQOS Friendly та отримати табличку?

табличка iqos friendly

Якщо ви саме та людина, яка гуглила «як купити табличку IQOS Friendly», розповідаємо по черзі. Табличку IQOS Friendly купити не можна. Але можна отримати.

Якщо ви знаєте, що ваші гості – це повнолітні і часто користувачі IQOS, і ви хочете подбати про їхній комфорт – welcome. Напишіть нам на support@iqos.com.ua з позначкою IQOS Friendly + ваше місто. Що краще вказати в листі?

 • ваше місто;
 • назва закладу;
 • посилання на сайт або сторінки в соціальних мережах;
 • контакти власника, управляючого або менеджера, щоб ми змогли зв'язатися;
 • все, що ще, з вашої точки зору, нам варто знати про заклад.

Що далі? Ми зв'яжемося з вами, заплануємо зустріч, а далі привеземо заповітну табличку, контейнери-попільнички для стіків і все, що знадобиться, щоб зробити відпочинок ваших гостей з IQOS ще комфортніше.

Ні, платити за це вам не потрібно. Ми ж разом дбаємо про наших користувачів, чи не так?

Звідки клієнти дізнаються, що ваш заклад IQOS Friendly?

По-перше, завдяки табличці/наклейці IQOS Friendly. Це впізнаваний і добре знайомий користувачам символ. По-друге, всі заклади-партнери відзначені на інтерактивній карті (спробуйте з фільтром IQOS Friendly). По-третє, всі IQOS Friendly закладу відзначаються на карті в чатботі IQOS в Viber (там вже 500 тисяч підписників). Карта в чатботі дозволяє відшукати найближче IQOS Friendly місце і прокласти маршрут до цього місця.

вайбер бот айкос

Чи можна використовувати IQOS в приміщенні? Чи є пасивне куріння?

Технологія IQOS принципово відрізняється від сигарет. У сигареті тютюн і папір згорають. В результаті утворюються попіл і дим. При чому дим містить понад 6000 різних хімічних сполук. Деякі з них, в першу чергу продукти горіння (смоли і чадний газ), небезпечні для здоров'я.

IQOS не підпалює тютюн, а нагріває його максимум до 350°С. Завдяки відсутності горіння, при використанні IQOS немає попелу і диму. При нагріванні з тютюну випаровується аерозоль. За даними досліджень аерозоль IQOS містить на 95% менше шкідливих речовин в порівнянні з сигаретним димом.*

Аерозоль має легкий тютюновий аромат. Але він швидко розсіюється і не вбирається в тканинну і шкіряну оббивку меблів або штори. Більш того, дослідження підтвердили, що аерозоль IQOS не впливає на якість повітря в приміщенні і не призводить до пасивного куріння. Простими словами – пристрій можна використовувати всередині.

При наявності хорошої вентиляції найімовірніше запах від аерозолю IQOS не заважатиме гостям. Якщо витяжка недостатньо потужна, можна виділити частину приміщення для використання IQOS. У таких випадках власники закладів найчастіше відводять до 1/3 площі під IQOS Friendly зону. Тоді всім гостям, включаючи користувачів систем нагрівання тютюну, і некурців, буде комфортно.

* Важливо: це не означає, що використання IQOS виключає всі ризики для здоров'я. Він виділяє нікотин, який викликає залежність.

Як стати IQOS FRIENDLY, якщо я – не ресторан?

iqos friendly що це

Все так само, як і ресторану. Якщо у вас буває багато відвідувачів з IQOS, і ви вважаєте, що статус IQOS Friendly доречний для формату вашої компанії, пишіть нам на support@iqos.com.ua з позначкою IQOS Friendly + ваше місто.

Так, є багато IQOS Friendly бізнесів, які не належать до готельно-ресторанної сфери. Наприклад, радіо «Аристократи» стали першою в Україні IQOS Friendly радіостанцією. Аеропорт «Бориспіль» зробив бізнес лаундж IQOS Friendly. Барбершопи Borodach, Chop-Chop, Cartel, Liberty теж підхопили тренд і стали IQOS Friendly. У салонах краси СUTME Studio, Yourspace, Le Blanc, Klaros Studio можна вільно використовувати IQOS. А ще в Києві навіть є IQOS Friendly готель – Riviera House на Подолі.

За що користувачі IQOS цінять IQOS Friendly заклади?

 • не потрібно щоразу виходити на вулицю і відриватися від розмови. Особливо актуально в холодну і дощову пору року;
 • можна замовити стіки прямо в меню, не потрібно нікуди йти за ними;
 • приємно, коли все продумано і красиво – контейнери для стіків, зарядки, запасні айкоси;
 • незвичайні сюрпризи (приклади в інстаграмі @iqos.ua).
Are you over 18 years of age and are you a smoker or user of other nicotine products?
Confirm
We care. This website has information about smoke-free products, which are for adults who would otherwise continue to smoke or use other nicotine products in Ukraine. PMI’s smoke-free products are not an alternative to quitting and are not designed as cessation aids.
You must be 18 or over to access materials on this site