СКЛАД HEETS: З ЧОГО ЗРОБЛЕНІ СТІКИ ДЛЯ IQOS. З ВІДЕО

Підготували найповніший матеріал про стіки Heets для IQOS. У статті відповідаємо на 10 найбільш поширених і важливих питань про стіки. Який тютюн всередині хітс? Скільки нікотину в стіках? Що ще є в складі Heets? Чи є пластик в фільтрі і чи може він розплавитися? Відповіді на ці питання і багато інших читайте і дивіться (вбудоване відео далі по тексту) нижче.

Що таке Heets і чим вони відрізняються від сигарет
З чого складаються стіки для IQOS
Який тютюн використовується в Heets
Навіщо в тютюн додають гліцерин
Чому в стіках тютюну менше, ніж в сигаретах
Навіщо в стіках фільтр
З чого зроблений фільтр в Heets
Що всередині стіків з ароматизацією
Скільки нікотину в стіках Heets
Склад Heets

Що таке Heets і чим вони відрізняються від сигарет

Heets (хітс) – це стіки з натуральним тютюном, розроблені спеціально для використання з IQOS (Айкос). Завдяки запатентованій технології HeatControl™ IQOS не підпалює тютюн, а нагріває до 300-350⁰С. В результаті, при використанні IQOS виділяється на 95% менше шкідливих хімічних речовин в порівнянні з сигаретами. В Україні користувачам доступні 7 смаків стіків: які бувають смаки IQOS.

Головна відмінність стіків від сигарет полягає в тому, що їх не потрібно підпалювати за допомогою сірників або запальнички. В Айкос відсутній процес горіння. При згорянні тютюну в сигаретах виділяється більше 6000 різних хімічних речовин і сполук. Як мінімум 1% з них (чадний газ, канцерогенні смоли та інші) є шкідливими і небезпечними для здоров'я.

heets

Усередині IQOS знаходиться спеціальне керамічне лезо, яке нагріває тютюн в стіках до чітко регульованої температури – не вище 350⁰С. Завдяки цьому загальна кількість шкідливих речовин, знижується на 95% в порівнянні зі звичайною сигаретою*. Замість диму виділяється аерозоль з тютюновим ароматом. Так, цей смак відрізняється від сигаретного, оскільки до нього не домішується присмак диму, попелу і гару паперу.

*Це не означає, що ризик для здоров'я знижується на 95%. Використання IQOS не виключає усіх ризиків для здоров'я.

З чого складаються стіки для IQOS

Якщо ми розламаємо стік, то побачимо всередині дві частини: тютюн і фільтр. Тютюнова частина – це добірний, подрібнений тютюн, оброблений за особливою технологією спеціально для нагрівання з IQOS.

Фільтр складається з біополімерного фільтра для охолодження і двох ацетатних кілець-фіксаторів (такий самий матеріал використовується в сигаретних фільтрах).

стіки айкос склад

Папір, в який обгорнутий тютюн, має металізоване напилення на внутрішній поверхні. Це захисне покриття не дозволить підпалити стік, як сигарету, а заодно сприяє рівномірному прогріванню тютюну.

Відео "Що всередині стіків HEETS для IQOS".


Про компоненти всередині стіків для IQOS розповідаємо нижче.

Який тютюн використовується в HEETS

У стіках HEETS використовується тютюн тих самих сортів, що і в сигаретах, сигарах або сигарилах. Відрізняється процес відбору і технологія обробки. «Начинка» стіка – це суміш трьох основних сортів тютюну: Вірджинія (Virginia), Бьорлей (Burley) і Орієнтал (Oriental).

Вірджинія – один з найпоширеніших сортів тютюну. На нього припадає близько 70% всього виробленого тютюну в світі. Має трохи солодкуватий смак завдяки високому вмісту цукру. Вирощується в теплому кліматі в США, Бразилії, Індії, Танзанії, Китаї та Аргентині.

Бьорлей – відрізняється міцністю, насиченістю аромату і високим вмістом нікотину. У смаку відчувається гіркота, як у хорошого чорного шоколаду. Бёрлей вирощують в США, Бразилії, Аргентині, Італії та Малаві.

Орієнтал – пряний і пікантний сорт тютюну. При порівняно невисокій міцності і меншій, в порівнянні з Вірджинією, солодкості, має насичені і яскраво виражені смак і аромат. Кращі сорти тютюну вирощують в Туреччині і Греції – з м'яким кисло-солодким смаком і трав'янистим ароматом.

тютюн айкос

Після сушки для стіків відбирають тютюнове листя тільки найвищої якості (цим стандартам відповідає лише 13% всього врожаю тютюну). Для стіків використовується тільки листова м'якоть, без стебель і прожилок. Якщо при обробці сигаретний тютюн просто дрібно нарізають, то тютюн для стіків перемелюють до консистенції порошку. Перемелений тютюн зволожують гліцерином і сушать під пресом. Цей щільно спресований тютюн потрапляє всередину стіку.

Навіщо в тютюн додають гліцерин

Так як тютюн в стіках нагрівається, а не горить, при використанні IQOS виділяється не дим, а аерозоль, що утворюється в результаті випаровування з тютюну води і гліцерину.

Гліцерин – це нетоксична харчова добавка, що широко використовується в фармацевтичній, косметичній та харчовій промисловості. Гліцерин входить в список харчових добавок, дозволених в Євросоюзі.

Чому в стіках тютюну менше, ніж в сигаретах

Різниця між сигаретою і стіком помітна відразу – стік набагато коротший. Довжина стандартної сигарети king size – 8,4 см, стіка Heets – 4,5 см.

Чому так? Коли ви підпалюєте сигарету, кисень в повітрі підтримує горіння тютюну. У процесі горіння 2/3 сигарети просто перетворюються в теплову енергію, дим і попіл. І тільки приблизно 1/3 тютюну конвертується у смак.

Оскільки тютюн в стіках при використанні IQOS не згорає, 2/3 його не витрачаються даремно. Завдяки технології нагрівання, IQOS дозволяє більш ефективно вилучати смак з тютюну. Тому і тютюну потрібно менше.

Навіщо в стіках фільтр

У сигаретах фільтр потрібен, щоб очистити дим від великих частинок продуктів горіння (попелу, сажі, горілого папера) і абсорбувати частину смол, але в IQOS фільтрувати в класичному розумінні нічого. Тютюн в ньому не горить, а нагрівається, відповідно, продуктів горіння немає. Головне завдання фільтра в IQOS – охолоджувати аерозоль до комфортної температури для вдихання і усувати з нього надлишок вологи.

З чого зроблений фільтр в Heets

Фільтр в Heets складається з трьох елементів: біополімерний фільтр (схожий на плівку) з полілактиду і 2 ацетатних колечка з повітряною камерою для фіксації.

фільтр айкос

Полілактид – це біополімер, який отримують з полімолочної кислоти. А її, в свою чергу, виробляють з кукурудзяного крохмалю і цукрової тростини. Полілактид біорозкладний, оскільки має природне походження. Цей матеріал широко використовується в медицині і харчовій галузі. Полілактидний фільтр не містить пластик і не має нічого спільного з ним.

Якщо розібрати стік після використання IQOS, можна помітити, що біополімерна плівка ущільнюється і темніє. Це нормально. Фільтр не плавиться, так полілактид реагує на контакт з гарячою вологою, яку поглинає з аерозолю.

фільтр айкос

Що в складі стіків з ароматизацією?

Смакові добавки і ментол не додаються в тютюн. Замість цього в ароматизованих стіках (Turquoise, Purple і Green Zing) є ще один елемент – ароматизована нитка. Вона виготовлена з волокон ацетату целюлози, просочених ментолом. Коли аерозоль проходить крізь фільтр, аромат вивільняється і насичує його.

Скільки нікотину в стіках Heets

Всі стики Heets містять однаковий рівень нікотину – 0,5 мг. Кількість нікотину, що потрапляє в організм, варіюється в залежності від глибини затяжок. Отже, в середньому, використання IQOS не скорочує споживання нікотину в порівнянні з сигаретами, хоча і дозволяє знизити кількість шкідливих речовин, (в першу чергу, продуктів горіння) на 95%. Тому перехід на айкос і стіки Heets не є способом кинути палити.

Склад Heets

Один блок Heets = 10 пачок.
Одна пачка Heets = 20 стіків.
В одній пачці стіків Heets міститься 6,1 г тютюну.
Вміст нікотину – 0,5 мг.

У складі однієї пачки стіків Heets (на прикладі Heets Turquoise) компоненти та інгредієнти займають таку частку:
Тютюн – 23,7%
Гліцерин – 5,5%
Вода – 4,2%
Целюлоза – 1,2%
Гуарова камідь – 0,7%
Пропілен гліколь – 0,2%
Фільтр – 44,5%
Обгортковий папір – 2,3%
This product is not risk free and provides nicotine, which is addictive. Only for use by adults.

Please enter your date of birth to confirm you are an adult user of nicotine or tobacco products.

CONFIRM

You must be 18 or over to access materials on this site

We Care

This website has information about smoke-free products, which are for adults who would otherwise continue to smoke or use other nicotine products in Ukraine. PMI’s smoke-free products are not an alternative to quitting and are not designed as cessation aids.