FORGOT PASSWORD?


Continue with login
FORGOT PASSWORD?

We sent an sms-code to phone [phone]


Continue with login
OR

НОВИЙ ТРОПІЧНИЙ СМАК HEETS IS COMING ... КОЛИ БУДУТЬ?

План на 2020 рік — запустити в Україні 9 нових смаків стіків! Давайте рахувати. Тютюнові аромати Heets Silver і Teak. Преміальна лінійка стіків Heets Dimensions з 3 ароматами, пряними, квітково-фруктовими, свіжими. Цілий новий бренд стіків Fiit з 3 смаками. Так, виходить 8, не вистачає одного.

І ось новий дев'ятий смак is coming ...

новий смак хітс тропікал

Що за новий смак стіків?

У кожній "голосувалці" серед користувачів за нові смаки завжди лідирували 2 відповіді. Перший — потрібно збільшити вибір тютюнових ароматів! OK, зроблено. У 2020 з'явилися Heets Silver з самим м'яким тютюновим ароматом з усіх стіків і Heets Teak. У цих, навпаки, насичений, інтенсивний тютюновий смак з кремово-горіховими нотками.

Другий найпопулярніший варіант — хочемо чогось екзотичного, фруктового. Що ж, настала черга екзотики!

Нові стіки Heets в тропічно-жовтій пачці будуть називатися Heets Tropical Swift (Хітс Тропікал Свіфт). Чого очікувати від нових стіків? Яскраво-виражений аромат з нотами тропічних фруктів і ментоловою свіжістю. Це абсолютно новий і унікальний смак, не схожий ні на один з наших попередніх смаків. Це абсолютно нові враження.

Приємний, свіжий, ненав'язливий тропічний аромат цілком підійде як для постійної улюбленої марки стіків, так і в ролі смаку під настрій, в додаток до улюблених стіків.

Коли і де з'являться нові стіки Heets Tropical Swift?

Нові стіки з'являться в фірмових магазинах IQOS Space і на сайті вже до кінця тижня. Так що, можна готуватися пробувати!

Are you over 18 years of age and are you a smoker or user of other nicotine products?
Confirm
We care. This website has information about smoke-free products, which are for adults who would otherwise continue to smoke or use other nicotine products in Ukraine. PMI’s smoke-free products are not an alternative to quitting and are not designed as cessation aids.
You must be 18 or over to access materials on this site