FORGOT PASSWORD?


Continue with login
FORGOT PASSWORD?

We sent an sms-code to phone [phone]


Continue with login
OR

ЧЕКАЄМО НОВИЙ СМАК ДЛЯ IQOS! ЯКИМ БУДЕ НОВИЙ СМАК HEETS І КОЛИ З'ЯВИТЬСЯ В УКРАЇНІ?

2020 рік оголошується роком смаків стіків! На початку року ми випустили Heets Silver. Влітку - преміальну лінійку з незвичайними і навіть екзотичними смаками Heets Dimensions (квітково-фруктові, пікантні цитрусові, свіжі трав'яні аромати). Восени разом з запуском lil SOLID презентували новий бренд стіків - Fiit. Найближчим часом обіцяємо ще один аромат стіків!

Новий смак для IQOS називається HEETS Teak [Хітс Тік].

Teak перекладається з англійської як тік, дерево тіка. У тіка золотисто-коричнева, майже охряна оксамитова матова деревина. Ця кольорова гамма обіграна в пачці Heets Teak.

Це чистий тютюновий аромат, без ментоловоі свіжості, але з м'якими кремово-горіховими нотками.

В першу чергу нові стіки, ймовірно, зацікавить шанувальників чистих тютюнових ароматів - без ментолу, цитрусової кислинки і ягідної солодощі. HEETS Teak стануть продовженням лінійки класичних тютюнових смаків, в яку вже входять Bronze, Amber, Yellow і Silver.

За шкалою насиченості смаку HEETS Teak знаходяться десь між Bronze і Amber.

Для тих, хто тільки розмірковує над переходом з сигарет на IQOS: якщо ваш вибір - звичайні, середні або насичені по міцності, а не капсульні сигарети, включіть HEETS Teak в набір тих смаків, з якими будете пробувати IQOS вперше. У нього досить насичений смак, але при цьому - м'який кремово-горіховий післясмак. Можливо, це сподобається вам і допоможе згладити різницю смаку від традиційних сигарет.

Україна - не перша країна, де з'являться нові Heets Teak. Тому у нас вже є відгуки користувачів про ці аромати. Цікаве спостереження від них: саме Heets Teak ідеально поєднується з кавою. Звучить, як дуже добрий початок дня. Так що, кавомани-користувачі IQOS, вам новинка повинна сподобатися подвійно.

Найголовніше! Коли ж можна буде спробувати новий смак? Новинка Heets Teak з'явиться в продажу до кінця жовтня.

Для тих, хто з IQOS не так давно, і не встигав дегустувати смаки у міру їх появи, розповімо про найважливіше: скільки є смаків Хітс, які вони бувають і чим відрізняються, які найміцніші?

HEETS (Хітс) - це стіки, розроблені спеціально для використання з IQOS. Усередині них точно такий же тютюн, як і в сигаретах, тільки оброблений за особливою технологією - ретельно подрібнений і спресований, злегка зволожений гліцерином, щоб забезпечити випаровування аерозолю при нагріванні.

В Україні продаються 10 смаків стіків Heets. Teak стане одинадцятим.

4 класичних тютюнових аромату з різною насиченістю смаку: Bronze, Amber, Yellow, Silver.

3 види ароматизованих стіків: Turquoise (ментол), Purple (лісові ягоди), Green Zing (ментол-цитрус).

3 екзотичних смаки з преміальної колекції Heets Dimensions: Noor (пікантний, цитрусовий), Yougen (фруктово-квітковий), Ammil (свіжий, трав'яний).

Детальний путівник по смакам стіків і керівництво Як підібрати смак стіків, щоб він сподобався.

новий смак хітс тік
Are you over 18 years of age and are you a smoker or user of other nicotine products?
Confirm
We care. This website has information about smoke-free products, which are for adults who would otherwise continue to smoke or use other nicotine products in Ukraine. PMI’s smoke-free products are not an alternative to quitting and are not designed as cessation aids.
You must be 18 or over to access materials on this site