FORGOT PASSWORD?


Continue with login
FORGOT PASSWORD?

We sent an sms-code to phone [phone]


Continue with login
OR

HEETS TEAK: НОВИЙ СМАК СТІКІВ ВЖЕ В МАГАЗИНАХ!

Пам'ятаєте, ми обіцяли новий аромат стіків? Та-да-да-дам, а ось і він! Новинка називається HEETS Teak [Хітс Тік].

Який смак і "міцність" у нових Heets Teak?

Це чистий, насичений, тютюновий аромат, без ментолу і м'ятної свіжості, але з м'якими кремово-горіховими нотками в смаку.

Найближчі аналоги HEETS Teak по смаку і насиченості — це Heets Amber і Heets Bronze. Так що можна сказати, що нові стіки підійдуть для тих, хто любить смаки міцніше.

Але відразу зазначимо, що йдеться не про міцність смаку в сигаретному розумінні. Швидше, про його інтенсивність та концентрованість. У сигаретах міцність визначається вмістом смол в димі, що утворюється при згорянні тютюну. Стіки HEETS призначені для нагрівання, а не підпалювання, тому дим з продуктами горіння (в тому числі, смолами) при використанні IQOS відсутній. Тому «сигаретне» визначення міцності до стіків не відноситься. Вміст нікотину теж не грає ролі на насиченість смаку. Тим паче, що у всіх стіках для IQOS його концентрація однакова.

новий смак айкос хітс тік

Відгуки користувачів про Heets Teak

Не дивлячись на те, що в Україні Heets Teak тільки-тільки з'явилися, в деяких країнах вони продаються вже досить давно. Користувачі Айкос з цих країн стверджують, що саме ці стіки ідеально поєднуються зі смаком кави.

А користувачі з України активно діляться своїми враженнями про новий смак в instagram @iqos_ua.

На що вам схожий смак нових Heets Teak, — запитали ми? А вони відповіли:

  • горіховий, смакує до кави
  • на шоколадку
  • десь посередині між Amber та Bronze
  • вершковий
  • кремово-горіховий, м’який

Скільки коштують і де купити Heets Teak?

Нову пачку в магазинах ви легко впізнаєте за характерним кольором боковини. У неї золотисто-коричневий, дерев’яний відтінок, як у деревини тіка (тікового дерева). Так-так, слово Teak в назві стіків перекладається з англійської саме як дерево тіка.

На офіційному сайті та в фірмових магазинах IQOS Space нові Хітс Тік коштують стільки ж, як і всі інші стіки основної лінійки — 55 грн (стіки преміальної лінії Heets Dimensions коштують 60 грн).

Heets Teak вже можна замовити на офіційному сайті з експрес-доставкою за 3 години і в фірмових магазинах IQOS Space. Найближчим часом нові стіки почнуть з'являтися і в інших магазинах, кіосках, заправках.

Нові стіки Heets Teak виробляються на фабриці PMI в Болоньї, Італії. Там виробляються і всі інші стіки Heets та Fiit, які офіційно можна придбати в Україні.

Are you over 18 years of age and are you a smoker or user of other nicotine products?
Confirm
We care. This website has information about smoke-free products, which are for adults who would otherwise continue to smoke or use other nicotine products in Ukraine. PMI’s smoke-free products are not an alternative to quitting and are not designed as cessation aids.
You must be 18 or over to access materials on this site