FORGOT PASSWORD?


Continue with login
FORGOT PASSWORD?

We sent an sms-code to phone [phone]


Continue with login
OR

З ЧОГО ЗРОБЛЕНИЙ ФІЛЬТР В СТІКАХ HEETS ДЛЯ IQOS?

Судячи з питань користувачів, багатьох цікавлять одні і ті ж питання.

З чого зроблений фільтр в стіках для IQOS? Чи є в складі фільтра пластик? Чи може фільтр в стіках плавитися в процесі використання? Чи виділяє фільтр шкідливі речовини? Навіщо взагалі потрібен фільтр в стіках, якщо при використанні IQOS немає горіння?

Давайте розбиратися.

З чого зроблений фільтр стіків для IQOS?

Якщо ви відламаєте фільтр від стіка і знімете обгортковий папір, то побачите, що він складається з трьох елементів.

фільтр айкос

Найбільша частина нагадує тонку, щільно спресовану плівку. Коли користувачі питають, чи є пластик у фільтрі стіків для Айкос, вони найчастіше мають на увазі саме цю частину.

Насправді це не пластик, не плівка, не поліетилен. Фільтр зроблений з органічного матеріалу - полілактиду.

Полілактид — це біополімер, який отримують в результаті переробки цукрової тростини і кукурудзяного крохмалю.

Оскільки полілактид синтезують з речовин природного походження, він повністю біорозкладний.

При компостуванні полілактид повністю розпадається на воду і вуглекислий газ за 20-90 днів. У природному середовищі полілактид розкладається до півтора років. Для порівняння, фільтри від звичайних сигарет, якщо їх не утилізувати належним чином, потрапивши в землю, можуть залишатися там до 10 років.

Полілактид використовується для виробництва біорозкладаної, екологічно чистої упаковки і посуду, хірургічних ниток, штифтів, трубок для крапельниць.

По обидва боки полілактидного фільтра знаходяться два білих ацетатних кілечка (матеріал з схожий з фільтрами в сигаретах). Їх завдання щільно фіксувати біополімерний фільтр в стіках.

Дивіться відео «З чого зроблений стік для IQOS».


Для чого потрібен фільтр в стіках для IQOS?

У звичайних сигаретах фільтр потрібен для того, щоб хоча б частково очистити дим від сажі, попелу, смол і частинок горілого паперу.

IQOS нагріває тютюн, а не підпалює. Тому в процесі використання IQOS виділяється на 95% менше шкідливих речовин в порівнянні з сигаретним димом. А попіл, дим і смоли відсутні.

стіки айкос склад

Фільтр в стіках виконує два завдання:

Перша і головна задача фільтра — охолодити аерозоль до комфортної для вдихання температури і поглинути зайву вологу.

Друга — зробити процес використання Айкос схожим на те, до чого курці звикли з сигаретами. А вони звикли торкатися губами до пружного фільтру, а не до чистого тютюну (як в сигарах) або пластикового/ металевого мундштука (як в електронних сигаретах).

Чому в використаному стіці фільтр темніє і твердішає?

При використанні IQOS, тютюн в стіках нагрівається до 350 ֯С. З стіка випаровуються вода і аерозоль, утворюючи ароматний тютюновий аерозоль.

Коли гарячий аерозоль проходить крізь фільтр, полілактид поглинає частину вологи, тим самим знижуючи температуру аерозолю. На виході аерозоль набуває температуру комфортну для вдихання.

Фільтр, крізь який пройшов гарячий аерозоль, трохи темніє, твердіє і ущільнюється. Це природна реакція полілактиду на високу температуру (до 130 ֯С) і вологу.

фільтр айкос

Ароматична нитка всередині фільтра

Багато задавались питанням: як отримують різні смаки стіків? Невже в тютюн кладуть шматочки сушених ягід, листочки м'яти і апельсинову цедру? Або додають до нього рідкі ароматичні добавки? Ні те, ні інше.

Тютюн в стіках має чистий тютюновий аромат. Інші смаки (ментол, ягідний, цитрусовий, пряний) додаються за допомогою фільтра.

У стіках з додатковими ароматами (HEETS Purple, Turquoise, Green Zing, Noor, Ammil, Yugen) всередині полілактідного блоку знаходиться термостійка ароматична нитка. Вона просочена необхідним смаком. Тому, коли аерозоль проходить крізь фільтр, він насичується відповідним ароматом.

Are you over 18 years of age and are you a smoker or user of other nicotine products?
Confirm
We care. This website has information about smoke-free products, which are for adults who would otherwise continue to smoke or use other nicotine products in Ukraine. PMI’s smoke-free products are not an alternative to quitting and are not designed as cessation aids.
You must be 18 or over to access materials on this site