FORGOT PASSWORD?


Continue with login
FORGOT PASSWORD?

We sent an sms-code to phone [phone]


Continue with login
OR

НОВІ СТІКИ FIIT: 3 СМАКИ. ВЖЕ В УКРАЇНІ

В Україні з'явилася нова марка стіків для нагрівання тютюну — Fiit [Фіт].

Бренд Fiit належить південнокорейській компанії KT&G. В результаті угоди між Philip Morris International і KT&G стіки Fiit і система нагрівання тютюну lil Solid з'явилися в Україні. Всі стіки Fiit, які представлені в Україні, виробляються на фабриці PMI в Італії (місто Болонья).

Більше про партнерство: lil SOLID в Україні.

Fiit не можна курити, як звичайні сигарети. Вони призначені для нагрівання. Завдяки відсутності горіння, в процесі використання немає диму і попелу. Замість диму виділяється аерозоль, який швидко розсіюється і вивітрюється. У аерозолю немає сигаретного запаху.

Стіки Фіт легко впізнати по синім пачками з яскравими кольоровими вставками: салатова, фіолетова, блакитна.

Смаки Fiit

У лінійці стіків поки що є 3 аромати: Fiit Regular, Fiit Crisp і Fiit Viola. Хоч це і небагато, але поточний набір покриває найпоширеніші смакові комбінації — ягідно-ментолові, цитрусово-ментолові, тютюнові.

Fiit Regular [Фіт регюлар]: пачка зі світло-блакитними смужками.

стіки ліл регюлар

Це класичний тютюнові аромат з легкими горіховими нотками. Швидше за все, Fiit Regular сподобається тим курцям, які раніше обирали звичайні сигарети, без ароматизаторів і капсул. Якщо порівнювати їх зі стіками Heets для IQOS, то за відгуками деяких користувачів, смак найближче до Heets Bronze і Heets Amber.

Fiit Crisp [Фіт Крісп]: пачка з зеленими і салатовими смужками.

стіки ліл крісп

У цих стіків пікантний і освіжаючий аромат. М'який, свіжий смак з цитрусовими нотками. За відгуками деяких користувачів, аромат Fiit Crisp нагадує Heets Green Zing — такий же ненав'язливий, легкий, свіжий, трохи пряний і з кислинкою.

Fiit Viola [Фіт Віола]: пачка з бузковими смужками.

стіки ліл віола

Стіки з ягідним, освіжаючим ароматом. На думку деяких користувачів, стіки Fiit Viola нагадують Heets Purple з нотками лісових ягід.

"Міцність" смаку і концентрація нікотину у стіків Fiit така ж, як у Heets.

Стіки Fiit: ціна

Пачка стіків Fiit (будь-який смак) коштує 50 гривень.

В одній пачці — 20 стіків.

Де купити нові стіки Фіт?

Нові стіки Fiit вже можна купити в фірмових магазинах IQOS Space і на офіційному сайті iqos.ua з доставкою (кур'єрська або через Нову Пошту). При замовленні від 249 грн (від 5 пачок стіків) доставка буде безкоштовною.

Поступово нові стіки з'являться і в інших точках продажів. Так що, знайти їх буде так само легко, як і Хітс.

Fiit і HEETS: в чому відмінність

Fiit Heets
Технологія Стіки з справжнім тютюном призначені для нагрівання замість горіння Стіки з справжнім тютюном призначені для нагрівання замість горіння
Виготовлені Тютюнова фабрика Philip Morris International. Болонья, Італія Тютюнова фабрика Philip Morris International. Болонья, Італія
Довжина,
в см
~4,5 см ~4,5 см
Діаметр,
в мм
~0,7 мм ~0,7 мм
Відмінності в конструкції Покриття з фольги на внутрішній поверхні обгорткового паперу стіка відсутнє Покриття з фольги на внутрішній поверхні обгорткового паперу стіка
Кількість затяжок 14 14
Розроблені Для пристрою lil SOLID Для пристрою IQOS
Смаки 3 10
Ціна 50 грн 53/60 грн
Are you over 18 years of age and are you a smoker or user of other nicotine products?
Confirm
We care. This website has information about smoke-free products, which are for adults who would otherwise continue to smoke or use other nicotine products in Ukraine. PMI’s smoke-free products are not an alternative to quitting and are not designed as cessation aids.
You must be 18 or over to access materials on this site