FORGOT PASSWORD?


Continue with login
FORGOT PASSWORD?

We sent an sms-code to phone [phone]


Continue with login
OR

ЯК ОТРИМАТИ ЗАМОВЛЕННЯ? ВСЕ ПРО ДОСТАВКУ IQOS: ЕКСПРЕС-ДОСТАВКА, САМОВИВІЗ, НОВА ПОШТА

Зараз IQOS, lil SOLID чи стіки для них можна придбати практично по всій Україні: у магазинах електроніки, супермаркетах, заправках. Але можна обрати й комфортніший варіант — замовити з безкоштовною доставкою онлайн на iqos.ua або у Viber-боті.

Якщо ви робите замовлення онлайн, у вас є можливість обрати найзручніший спосіб доставки:

  • Експрес-доставка за 3 години
  • Самовивіз з магазину
  • Доставка Новою Поштою (самовивіз з відділення та кур’єрська доставка)

У цій статті більш детально розкажемо про кожен з них.

доставка айкос

Експрес-доставка IQOS за 3 години

У 25 містах містах України можна замовити IQOS, lil SOLID, стіки чи аксесуари з експрес-доставкою за 3 години. При замовленні від 248 грн доставка безкоштовна. Якщо сума замовлення менше 248 грн, доставка обійдеться у 50 грн.

методи оплати айкос

Оплатити замовлення можна онлайн (на сайті або у Viber-боті), або готівкою кур’єру.

Експрес-доставка працює з 10:00 до 22:00 без вихідних, але щоб точно отримати своє замовлення в той же день, вам варто зробити його до 18:30.

Зараз ця функція доступна у 25 містах: Києві, Дніпрі, Львові, Одесі, Харкові, Запоріжжі, Вінниці, Хмельницькому, Полтаві, Івано-Франківську, Маріуполі, Сумах, Рівному, Кривому Розі, Тернополі, Ужгороді, Кременчуці, Краматорську, Херсоні, Черкасах, Миколаєві, Чернівцях, Луцьку та Житомирі.

Лайфхак: за допомогою експрес-доставки можна не лише купувати продукцію, а й замовляти тест-драйв IQOS за 1 грн або сервісне обслуговування (наприклад, заміну несправного пристрою за гарантією).

Важливо: оплата готівкою кур’єру доступна лише для замовлень на суму до 4000 грн.

магазин айкос

Самовивіз з фірмового магазину IQOS Space

Якщо вам буде зручніше забрати замовлення самостійно, ви можете це зробити у будь-якому магазині IQOS Space. Так, розрахуватися можна у магазині карткою чи готівкою. Просто оберіть магазин, у якому хочете забрати, коли робите замовлення.

оплата замовлення айкос

Усі магазини IQOS Space позначені на інтерактивній мапі та у розширеному списку.

Важливо: Неоплачене замовлення зберігатиметься в магазині 48 годин після оформлення. Після цього воно буде анульоване.

айкос нова пошта

Доставка Новою Поштою (самовивіз з відділення або доставка кур’єром)

Доставляємо Новою Поштою по всій Україні. Доставка безкоштовна (за наш рахунок). Мінімальна сума замовлення — 248 грн.

При оформленні замовлення оберіть "Безкоштовна доставка Новою Поштою" та зручний для вас формат: отримати замовлення у відділенні або замовити кур’єра з доставкою додому. Так, і те і те — безкоштовно!

оплата айкос онлайн

Важливо: усі замовлення з доставкою через Нову Пошту мають бути передплачені (карткою онлайн, через Приват24 або через термінал Приват Банку протягом 72 годин), можливість оплатити у відділенні після отримання відсутня.

Ми відправимо посилку на наступний робочий день після отримання оплати.

Як повернути замовлення IQOS, зроблене онлайн?

Виникла потреба повернути замовлення? Не проблема.

Згідно законодавства, ви можете повернути IQOS, lil SOLID чи аксесуари до них протягом 14 днів з моменту покупки, якщо продукт не використовувався, а його товарний вигляд та функціональні властивості збережено. Важливо: стіки поверненню не підлягають.

Якщо ви забирали замовлення у IQOS Space самостійно або замовляли експрес-доставку, вам потрібно завітати до будь-якого фірмового магазину IQOS і написати заяву на повернення коштів, а також повернути покупку.

Якщо ви замовляли доставку Новою Поштою, вам потрібно буде надіслати заяву та продукцію на нашу адресу. Все за наш рахунок.

Деталі про Умови повернення читайте за посиланням.

Are you over 18 years of age and are you a smoker or user of other nicotine products?
Confirm
We care. This website has information about smoke-free products, which are for adults who would otherwise continue to smoke or use other nicotine products in Ukraine. PMI’s smoke-free products are not an alternative to quitting and are not designed as cessation aids.
You must be 18 or over to access materials on this site