FORGOT PASSWORD?


Continue with login
FORGOT PASSWORD?

We sent an sms-code to phone [phone]


Continue with login
OR

КОНТЕЙНЕРИ ДЛЯ ВИКОРИСТАНИХ СТІКІВ HEETS (ПОПІЛЬНИЧКИ IQOS): ЯКИЙ ВИБРАТИ?

Підніміть руку, хто помітив, що в цьому році підвищений тренд на практичність. Факт — коли проводиш більшу частину часу вдома, палець не згинається замовити на сайті яскравий одяг, валізу або авіаквитки. Їм на зміну в ТОП запитів вийшли спортивні костюми, крісла для комфортної роботи і в загалом все, що зробить карантинне перебування вдома зручним.

Саме час згадати про лінійку практичних IQOS-аксесуарів. А точніше — про контейнери для використаних стіків (так-так, ті самі попільнички Айкос). Розповідаємо головне в форматі FAQ.

Я ніколи не чув про контейнери для стіків. Що це?

Яяяяяк? Розповідаємо. Курці тримають вдома попільнички. У них можна струшувати попіл, гасити тліючі цигарки, складати недопалки. З IQOS все простіше. Попелу немає — отже, немає ризику забруднитися самому і забруднити все навколо. І, звичайно ж, не потрібно нічого і нікуди струшувати. Горіння немає, тому немає потреби ретельно гасити недопалки. Використані стіки можна викидати прямо у відро для сміття, не побоюючись влаштувати пожежу.

Єдине — не дуже зручно після кожного стіка відриватися від ноутбука або від цікавої бесіди і йти на кухню до відерця. Так і з'явилися контейнери для використаних стіків.

Ми спеціально придумали для них елегантний стильний і мінімалістичний дизайн, щоб контейнери гармонійно вписувалися в інтер'єр. Та й просто, щоб було приємно тримати його під рукою на робочому столі або журнальному столику у дивана.

Де взяти таку ж "попільничку Айкос", як в улюбленому IQOS friendly барі?

Спокійно, тут немає ніяких секретів. Якщо свіжі ковдри і високі подушки, які нам так подобаються в готелях, можна купити тільки на спеціальних сервісах, то такі контейнери, як в IQOS Friendly закладах, є у вільному доступі на iqos.ua і в фірмових магазинах IQOS Space.

На сайті є багато контейнерів. Чим вони відрізняються? Розповідаємо!

У лінійці аксесуарів для використаних стіків є 5 видів контейнерів.

Контейнер для використаних стіків IQOS (як в IQOS Friendly закладах)

Почати варто з самого популярного, на який користувачі IQOS точно поглядали в IQOS Friendly закладах. Він місткий і функціональний - спустошити цю стічніцу від використаних стіків можна за 5 секунд.

Такий контейнер доступний тільки в білому кольорі. Все просто — він дуже йому пасує. На дні "попільнички" є спеціальне гумове покриття, щоб у вас не залишилося шансу випадково його перекинути. І головне! На цей контейнер зараз нова приємна ціна — 699 грн замість 1099 грн.

Купити IQOS Friendly контейнер

контейнер попільничка айкос

Керамічний контейнер

Відразу на що звертаєш увагу — їх насичені кольори. Один з них це класичний чорний, як графіт, для любителів тотал блек. Другий — білий з елементами теплого мідного відтінку.

Контейнери зроблені з приємного на дотик міцного керамічного матеріалу. Корпус матовий, а алюмінієва верхня кришка злегка переливається при освітленні. На дні є спеціальна прогумована частина, щоб контейнер не їздив по столу, як це буває, а стійко стояв на поверхні.

Контейнер дуже місткий. Рекомендуємо для приміщень, де є відразу кілька користувачів Айкос.

Вартість керамічних контейнерів — 1099 грн.

Купити Керамічний контейнер

керамічний контейнер айкос попільничка

Маленький контейнер

Він менше, ніж інші моделі, і відмінно підійде, якщо вдома або в офісі тільки один користувач Айкос. Контейнер зроблений з алюмінієвого сплаву і доступний тільки в білому кольорі.

Підказка: це класний подарунок для друга або підопічного Secret Santa.

Вартість маленького контейнера — 599 грн.

Купити Маленький контейнер

маленький контейнер айкос попільничка

Автомобільний контейнер

IQOS Friendly може бути не тільки заклад, будинок або офіс, але і власна машина. І туди теж потрібен спеціальний контейнер для використаних стіків. Звичайно, ми такий зробили!

Автомобільний контейнер виконаний в такій формі, щоб надійно закріпиться в підстаканнику вашої машини. Він повністю зроблений з алюмінію і, як і інші види цього аксесуара, доповнений прогумованим дном. Є в двох кольорах: чорному і білому. Головною фішкою контейнеру відзначимо кріплення для пачки стіків зверху — тепер вони завжди будуть під рукою.

Місткість контейнера — до 40 використаних стіків (а це дві цілих пачки HEETS).

Підказка: відмінно підійде і для домашнього використання.

Купити Автомобільний контейнер

автомобільний контейнер айкос попільничка

Кишеньковий контейнер

Останній вид контейнерів, про який ми хочемо розповісти — самий незвичайний. Це невелика портативна коробочка, яка кріпиться на пачку стіків HEETS c допомогою металевого затиску. Для чого вона потрібна? Для уникнення тих некласних ситуацій, коли використовував IQOS на вулиці, а стік викинути нікуди. Знаємо, що багато користувачів повертають використані Хітс в пачку. Але не треба так. Кишеньковий контейнер — рішення покраще.

Місткість аксесуара — 4 стіки.

Ці малюки є відразу в 10 кольорах: золотий, сірий, жовтий, помаранчевий, бронзовий, червоний, бірюзовий, синій, зелений.

Вартість портативного контейнера - 249 грн.

Купити Кишеньковий контейнер

Кишеньковий контейнер айкос попільничка

Are you over 18 years of age and are you a smoker or user of other nicotine products?
Confirm
We care. This website has information about smoke-free products, which are for adults who would otherwise continue to smoke or use other nicotine products in Ukraine. PMI’s smoke-free products are not an alternative to quitting and are not designed as cessation aids.
You must be 18 or over to access materials on this site