FORGOT PASSWORD?


Continue with login
FORGOT PASSWORD?

We sent an sms-code to phone [phone]


Continue with login
OR

НАВІЩО В IQOS BLUETOOTH?

Зараз практично будь-який девайс має в собі функцію Bluetooth. Наприклад, за допомогою неї смарт-годинник з'єднується з телефоном і передає на нього всі дані про фізичний стан власника, дає можливість відповідати на дзвінки або ж переглядати повідомлення. Але навіщо функція Bluetooth в IQOS? Розберемося в цій статті.

Що таке Bluetooth?

Bluetooth – це бездротова технологія передачі інформації, яка працює на основі радіосигналу (частота радіохвиль – в діапазоні 2,4-2,8 ГГц). Така частота (її називають ISM - Industry, Science & Medicine) зазвичай використовується в різних побутових приладах і бездротових мережах.

Bluetooth в IQOS

Всі моделі IQOS, починаючи з IQOS 2.4 Plus, мають вбудований Bluetooth. Різниця між моделями лише в тому, що в IQOS 2.4 Plus він активується за допомогою спеціальної кнопки під індикаторами заряду, а в моделях IQOS 3, IQOS 3 Multi і IQOS 3 DUO він включається автоматично після кожного перезавантаження девайсу.

айкос блютуз

IQOS Connect

Використовується ж Bluetooth для однієї простої мети – підключення IQOS до мобільного додатку IQOS Connect. Це офіційний додаток IQOS, доступний для телефонів на базі Android. За допомогою нього ви можете:

 1. Знайти найближчі точки продажів Heets, аксесуарів, девайсів, сервісні центри і IQOS Friendly заклади.
 2. Переглянути FAQ, де є все інструкції по використанню IQOS і самого додатка.
 3. Замовити стіки з доставкою.
 4. Подивитися статус вашого пристрою.
 5. Знайти забутий десь IQOS.
 6. Налаштувати вібросигнали і сповіщення пристрою.

Більше про програму і її функціонал можна дізнатися з цієї статті.

навіщо в айкос блютуз

Які функції IQOS доступні з Bluetooth?

Перед тим як скористатися доступним функціоналом, вам необхідно завантажити додаток IQOS Connect і, використовуючи його, прив'язати свій пристрій до телефону через Bluetooth.

Увімкніть Bluetooth на телефоні і візьміть зарядний пристрій свого IQOS. Увімкніть Bluetooth на ньому (в моделі IQOS 2.4 Plus – затисніть кнопку Bluetooth на 4 секунди, поки не почнеться рівномірне миготіння індикатора біля кнопки, в інших моделях – просто перезавантажте девайс) і дотримуйтесь інструкцій на екрані.

Після вдалої прив'язки пристрою до телефону, через Bluetooth вам стануть доступними такі функції:

 1. Перевірка статусу пристрою.

  Ви можете відстежувати стан батареї зарядного пристрою, наявність тримача в IQOS та налаштовувати вібросигнали IQOS (наприклад, відключити вібрацію початку нагрівання). Також, якщо щось не так з вашим девайсом, ви будете отримувати повідомлення про помилки з рекомендаціями, як їх вирішити.

 2. додаток айкос
 3. Пошук втраченого (або забутого) десь пристрою.

  Якщо ви не можете знайти свій пристрій, то скористайтеся функцією пошуку в IQOS Connect. Додаток визначить, де в останній раз було з'єднання IQOS з вашим телефоном, відобразить це місце на карті і прокладе найкращий маршрут до нього в Google Maps.

 4. загубив айкос
 5. Налаштування повідомлень IQOS.

  В меню пристрою або в налаштуваннях можна повністю налаштувати всі повідомлення, які буде надсилати вам IQOS Connect.

 6. налаштування айкос

Як зрозуміти, що IQOS підключений до телефону?

Ви можете перевірити статус підключення в IQOS Connect. Якщо ваш пристрій відображається на екрані нормально (він не прозорий), то IQOS підключений до телефону. Якщо ж ні, то тут може бути три варіанти:

 1. IQOS знаходиться поза зоною досяжності Bluetooth з'єднання.
 2. IQOS вимкнений.
 3. Bluetooth на телефоні вимкнений.
блютуз айкос

У першому випадку треба просто знайти свій пристрій. Моделі IQOS 2.4 Plus, IQOS 3 і IQOS 3 DUO відновлять підключення, коли ви дістанете тримач або вставите його назад в зарядний пристрій. Модель IQOS 3 Multi знову підключиться до телефону після того, як в пристрій буде вставлений стік Heets.

Ніхто не може просто так підключитися до вашого IQOS, якщо він вже прив'язаний до телефону. Підключення як таке можливо виключно через IQOS Connect, при увімкненні Bluetooth на самому девайсі (затисканням кнопки Bluetooth на 4 секунди в 2.4 Plus і перезавантаженням в інших моделях). Щоб прив'язати IQOS до іншого телефону, потрібно спочатку відв'язати його від попереднього через IQOS Connect.

Ви можете прив'язати до свого телефону більш ніж один пристрій. Якщо додаток говорить вам «Ми знайшли пристрій IQOS, який вже було додано в ваші налаштування Bluetooth», то це означає, що IQOS Connect виявив вже прив'язаний пристрій. У такому випадку натисніть кнопку «Додати пристрій» і продовжуйте процес прив'язки.

Зверніть увагу на те, що IQOS жодним чином не може зчитувати або передавати дані про геолокацію, що означає з його допомогою неможливо відстежити місце розташування людини. Передача цих даних залежить виключно від налаштувань і дозволів вашого телефону. Наприклад, при використанні функції пошуку IQOS ваш телефон просто вказує місце, де в останній раз було з'єднання з девайсом по Bluetooth, а не отримує будь-які геодані в реальному часі. Якщо хтось забере ваш IQOS з цього місця, інформація про його місцезнаходження не оновиться, оскільки це відбувається виключно при Bluetooth з'єднанні з прив'язаним до девайсу телефоном.

айкос геолокація

Як сильно Bluetooth розряджає батарею телефону?

У всіх моделях IQOS використовується енергоефективна технологія Bluetooth 4.0. Вона вкрай незначно впливає на акумулятор, так що не зможе швидко розрядити ваш телефон.

Якщо вам не вдається підключити свій IQOS до телефону через Bluetooth або у вас є інші питання – пишіть нам. Ми завжди на зв'язку і готові допомогти.

Кол-центр: 4767 або 0 800 507 807

Viber-bot IQOS

Facebook

Instagram

Are you over 18 years of age and are you a smoker or user of other nicotine products?
Confirm
We care. This website has information about smoke-free products, which are for adults who would otherwise continue to smoke or use other nicotine products in Ukraine. PMI’s smoke-free products are not an alternative to quitting and are not designed as cessation aids.
You must be 18 or over to access materials on this site