FORGOT PASSWORD?


Continue with login
FORGOT PASSWORD?

We sent an sms-code to phone [phone]


Continue with login
OR

ЯК ВЗЯТИ IQOS НА ТЕСТ. ВСЕ ПРО ТЕСТ-ДРАЙВ IQOS

IQOS кардинально відрізняється від сигарет. Він нагріває тютюн, а не підпалює. Завдяки цьому в процесі використання немає вогню, диму і попелу, а аерозоль містить на 95% менше шкідливих речовин в порівнянні з сигаретним димом.* Але, з іншого боку, принципово нова технологія впливає на смак (він відрізняється від сигаретного) і ритуал використання. Тому деякі курці сумніваються, чи підійде їм IQOS, чи зможемо повноцінно замінити сигарети, чи сподобається смак.

*Важливо знати: це не означає, що ризик для здоров'я знижується на 95%. IQOS не рятує від усіх ризиків для здоров'я. «На 95% менше» представляє собою середнє зниження виділення ряду шкідливих хімічних речовин (за винятком нікотин) в порівнянні з димом еталонної сигарети (3R4F).

Що таке тест-драйв IQOS?

тест драйв айкос

Якщо ви вагаєтеся, чи варто купувати Айкос, візьміть його на тест на тиждень. Цією послугою може скористатися будь-який повнолітній курець.

Виробники електроніки практично ніколи не надають можливість взяти смартфон, навушники або мультиварку на тест. Найчастіше це практикують автосалони. Але на відміну від автомобільного тест-драйву, тест IQOS – це повноцінне знайомство з пристроєм, а не півгодини в авто, де за кермом співробітник салону.

Ви отримуєте IQOS на 7 днів в повне розпорядження. Протягом тижня ви можете використовувати його в звичній обстановці. З досвіду користувачів, цього часу достатньо, щоб «відчути» IQOS, розібратися в смаках Heets і вибрати потрібний, звикнути до нових відчуттів і зрозуміти підходить чи ні. Погодьтеся, це зовсім не те саме, що спробувати разок Айкос у друга або в магазині.

Користувачам, які вирішили скористатися тест-драйвом, ми радимо на тиждень відмовитися від сигарет. Так вийде якісно оцінити, наскільки IQOS зможе замінити вам сигарети.

Після тижневого тесту ви повертаєте пристрій. Якщо сподобалося і підійшло, можна купити IQOS за спеціальною ціною. Тест драйв - це пропозиція, яка вас ні до чого не зобов'язує. Якщо досвід використання IQOS не сподобався - ми поважаємо ваш вибір. Просто заберемо пристрій після тесту без зайвих питань.

P.S. Якщо пізніше вирішите дати Айкосу другий шанс, зможете знову взяти його на тест-драйв.

Скільки коштує тест-драйв IQOS?

Тест-драйв IQOS на тиждень коштує 1 грн (незалежно від моделі пристрою). У комплект для тест-драйву входить IQOS (тримач + зарядний пристрій), щіточка для чистки, кабель і блок зарядки.

Бонус: спеціальний тест для порівняння «чистоти» сигаретного диму і аерозолю IQOS. З ним ви можете самостійно провести експеримент як в відео:


Важливо: стіки в комплект для тесту не входять! Їх потрібно замовити додатково. Якщо не знаєте, які стіки вибрати, скористайтеся нашим меню стіків і рекомендаціями по вибору смаку.

Кому потрібен тест-драйв IQOS?

айкос безкоштовний тест

Рекомендуємо взяти IQOS на тест, якщо ви:

  • повнолітній курець, курите і замислюєтеся про альтернативу сигарет, але не впевнені, чи підійде вам Айкос. У вас буде тиждень тесту, щоб зрозуміти, чи потрібен вам IQOS.
  • повнолітній курець і вважаєте, що IQOS занадто багато коштує. Після тест-драйву ви зможете купити IQOS за спеціальною ціною. IQOS 2.4 Plus за 799 грн (замість 999 грн), IQOS 3 DUO або Multi за 1599 (замість 1999 грн). Крім того, можна зробити покупку в розстрочку і оплатити частинами. Тоді ціна гаджета вийде від 66 грн в місяць.
  • користуєтеся старою моделлю IQOS і роздумуєте, чи варто купувати останню версію IQOS 3 DUO. Можна взяти IQOS 3 DUO на тест і розібратися, чи подобається вам ця модель.

Як замовити IQOS на тест?

Якщо ви вже зареєстровані на iqos.ua, просто залогініться на сайті і замовте тест-драйв за 1 грн в розділі «Купити».

IQOS 2.4 Plus на тест-драйв за 1 грн.

IQOS 3 DUO на тест-драйв за 1 грн.

Відразу ж з пристроєм на тест ви можете замовити стіки.

Кур'єрська служба доставить IQOS на тест протягом 3 годин.

Важливо: доставка безкоштовна при загальній сумі замовлення від 248 грн, наприклад, при покупці стіків разом з пристроєм на тест-драйв. Якщо сума замовлення менше 248 грн, доставка буде коштувати 50 грн (оплачується готівкою кур'єру).

У Києві, Одесі, Дніпрі, Харкові, Львові та Запоріжжі можна також забрати IQOS на тест самовивозом з магазину.

Тест-драйв діє в 24 містах: Києві, Львові, Харкові, Одесі, Дніпрі, Запоріжжя, Вінниці, Полтаві, Івано-Франківську, Хмельницькому, Маріуполі, Кривому Розі, Краматорську, Кременчуку, Луцьку, Рівному, Сумах, Тернополі, Ужгороді, Херсоні , Черкасах, Чернігові, Миколаєві та Житомирі.

Якщо ви не зареєстровані на iqos.ua, зареєструйтесь або скористайтеся формою швидкого замовлення тест-драйву. Вкажіть ім'я, номер телефону та виберіть місто. Ми зв'яжемося протягом дня і заплануємо доставку.

Які моделі IQOS можна взяти на тест-драйв?

айкос тест

До недавнього часу на тест-драйв можна було взяти тільки IQOS 2.4 Plus. Тепер з'явилася можливість протестувати саму просунуту модель IQOS 3 DUO.

Чим відрізняються моделі IQOS 2.4 Plus і IQOS 3 DUO?

IQOS 2.4 Plus - базова, популярна і доступна модель. Практична, надійна, без додатковий «фішок». Варто всього 999 грн (799 грн за спеціальною ціною після тест-драйву).

IQOS 3 DUO - найпрогресивніша модель IQOS, дозволяє використовувати 2 стіки поспіль без паузи на підзарядку. У цій версії Айкос трендовий і витончений хай-тек дизайн, за які він неодноразово отримував визнання як самий стильний гаджет від ЗМІ.

Читайте більше в детальному порівнянні всіх девайсів IQOS.

Що потрібно знати перед тим, як пробувати IQOS і брати на тест?

  • Смак аерозолю IQOS помітно відрізняється від смаку сигаретного диму. Оскільки IQOS нагріває тютюн, в смаку немає горілого, «димного» відтінку, немає попелу і диму. Перший час смак і запах аерозолю можуть здаватися незвичним. Спробуйте кілька днів використовувати тільки IQOS, що не чергуючи його з сигаретами.
  • IQOS можна використовувати в приміщенні - будинку, в авто, в офісі, в IQOS Friendly закладах. Адже він не виділяє сигаретного диму. Більш того, за даними досліджень IQOS не впливає на якість повітря в приміщенні і не призводить до пасивного паління.

* Джерело: Дослідження PMI, проведене відповідно до стандартів ISO, що моделює реальні сценарії, і засноване на порогових межах, встановлених існуючими керівними принципами якості повітря

Чи можна брати тест драйв повторно?

Можна. Це ще одне нововведення.

Брали IQOS на тест раніше і не купили, а тепер хочете спробувати ще раз? Чи використовуєте IQOS, але хочете протестувати іншу модель?

Легко. Просто замовте IQOS на тижневий тест за 1 грн.

Детальні правила та умови тест-драйву IQOS.

Are you over 18 years of age and are you a smoker or user of other nicotine products?
Confirm
We care. This website has information about smoke-free products, which are for adults who would otherwise continue to smoke or use other nicotine products in Ukraine. PMI’s smoke-free products are not an alternative to quitting and are not designed as cessation aids.
You must be 18 or over to access materials on this site