FORGOT PASSWORD?


Continue with login
FORGOT PASSWORD?

We sent an sms-code to phone [phone]


Continue with login
OR

ВСІ 10 СМАКІВ СТІКІВ HEETS ДЛЯ IQOS. ЯК ВИЗНАЧИТИСЯ?

У цьому матеріалі ми розповімо про всі десять смаків Хітс і відповімо ще на багато важливих питань.

Які бувають смаки для IQOS? Чим стіки відрізняються між собою? Як вибрати «свій» аромат? Чи є різниця в міцності Heets і вмісті нікотину?

Цей матеріал буде цікаво прочитати, якщо ви:

  • користувач IQOS, і найчастіше купуєте один перевірений смак. Ви, можливо, і хотіли б спробувати якийсь ще, але не знаєте, з чого почати. Або, можливо, вже пробували якийсь навмання і вам не сподобалося. І після цього вже не хочеться експериментувати.
  • тільки перейшли з сигарет на IQOS. Досвід використання Айкос у вас поки незначний, а різноманітність стіків — велика. Що краще обрати тим, хто раніше курив сигарети поміцніше? Або тим, хто віддавав перевагу капсулам?
  • незадоволені смаком стіків, які використовуєте зараз. Можливо, справа в тому, що це «не ваш» смак? Добре, що зараз є цілих 10 видів стіків — можна спробувати підібрати щось ще.
  • якимось дивним чином пропустили всі стікові новинки і не чули про те, що в 2020 році з'явилися нові Heets для IQOS: Silver і ще 3 смаки з преміальної лінійки Heets Dimensions (Ammil, Yugen, Noor).

Що потрібно знати при виборі хітсів для IQOS?

  1. Смак аерозолю IQOS завжди буде відрізнятися від сигаретного диму. IQOS нагріває тютюн, а не підпалює його. В процесі використання не виділяється дим і попіл, а тютюновий аерозоль відрізняється за складом від диму сигарет.
  2. До стіків для IQOS не застосовують сигаретний показник оцінки «міцності». У сигаретах це зміст продуктів горіння — смол. При використанні IQOS горіння немає, тому виміри концентрації продуктів горіння не застосовні.
  3. На відміну від сигарет, всі стіки Heets мають однакову концентрацію нікотину — 0,5 мг.

Перші чотири смаки — чисті тютюнові аромати різного ступеня насиченості.

HEETS Bronze — стіки в пачці бронзового/коричневого кольору

хітс бронз

Самі насичені і міцні за смаком стіки з усіх, які представлені в Україні. У бронзових стіках відчувається чистий тютюновий смак. У післясмаку можна вловити легкі нотки какао. Можуть підійти користувачам IQOS, котрі раніше курили міцні сигарети.

Інші стіки, схожі на Heets Bronze: Amber, Yellow.

HEETS Amber — стіки в помаранчевій пачці

хітс амбер

У стіків Амбер досить насичений, але помірний тютюновий смак з горіховими нотками в ароматі. Підійдуть для тих, хто курив неароматизовані сигарети середньої міцності.

Інші стіки, схожі на Heets Amber: Bronze, Yellow.

HEETS Yellow — стіки в жовтій пачці

хітс жовті

Витончений, класичний аромат тютюну. Деяким користувачам смак стіків Yellow нагадує свіжий хліб або випічку.

Інші стіки, схожі на Heets Yellow: Silver, Amber.

HEETS Silver — стіки в сріблястій/сірій пачці

хітс сільвер

У Silver м'який і «спокійний» тютюновий аромат. Сільвер має слабку насиченість і майже не пахне під час використання. За відгуками, відчуття від Хітс Сільвер найбільш наближені до сигаретних.

Інші стіки, схожі на Heets Silver: Yellow, Turquoise (з ароматизованих).

Наступні 3 смаки — незвичайні і ароматизовані.

HEETS Turquoise — стіки в бірюзовій/блакитний пачці.

хітс ментол

Хітс з яскравим ментоловим смаком. Насичені і освіжаючі. Деякі користувачі відзначають, що смак ментолових стіків не схожий на сигарети з ментолом. Тому Turquoise часто обирають навіть ті, хто раніше курив звичайні сигарети без смакових додатків.

Інші стіки, схожі на Heets Turquoise: Ammil, Green Zing.

HEETS Purple - стіки в фіолетовій пачці.

хітс фіолетовий

Легкий аромат, смак лісових ягід і ментолу. Ментолізація тут легше, ніж в бірюзових стіках, але зате з солодким ягідним післясмаком. Тютюнова гіркота, на думку деяких користувачів, в цих Хітс практично не відчувається. Можливо, фіолетові стіки підійдуть тим, хто раніше віддавав перевагу сигаретам з капсулою.

Інші стіки, схожі на Heets Purple: Turquoise, Green Zing, Yugen.

HEETS Green Zing — стіки в салатовой пачці.

хітс зелені

Ці стики зі свіжим ароматом ментолу, цитрусових і пряних трав. Green Zing, ймовірно, сподобається тим, хто раніше обирав сигарети з капсулою.

Інші стіки, схожі на Heets Green Zing: Turquoise, Purple, Ammil.

Останні 3 смаки стіків можна назвати по-справжньому витонченими, гурманськими і навіть екзотичними. Ці стіки з преміальної лінійки Heets Dimensions (в незвичайних чорних пачках). Ці аромати розроблені в колаборації з титулованим шеф-кухарем і бартендером з мішленівськими зірками. Тут можна почитати історію створення смаків Heets Dimensions. Аромати вийшли яскравими і цікавими. У всіх стіках всередині знаходиться тільки натуральний тютюн. Незвичайні аромати утворюються, коли аерозоль проходить крізь фільтр з ароматизованою ниткою.

HEETS Noor — стіки в чорній пачці з шоколадним тисненням.

нові хітс нур

Стіки Noor мають насичений і пікантний аромат з цитрусовими нотками. При створенні цього аромату майстри смаку надихалися терпкими кислуватими ароматами цитрусових, теплими горіховими запахами і солодкими ароматами стиглих тропічних смаків.

Інші стіки, схожі на Heets Noor: не має прямих аналогів. Найближчі — Amber, Green Zing.

HEETS Ammil — стіки в чорній пачці із зеленим тисненням.

нові хітс аміл

У ароматі Хітс Амміл відчуваються свіжі, пряні і трав'яні нотки. Творці смаку знайшли натхнення в ніжній солодкій ванілі і свіжих соковитих травах.

Інші стіки, схожі на Heets Ammil: Green Zing, Turquoise.

HEETS Yugen — стіки в чорній пачці з фіолетовим тисненням.

хітс юджин

Свіжий, квітково-фруктовий аромат. Майстри смаку створювали смак Heets Yugen, надихаючись несподіваним поєднанням лаванди, стиглих груш і жасминового чаю.

Інші стіки, схожі на Heets Yugen: Purple.

Як зрозуміти, який смак стіків підійде вам?

Чіткої інструкції не існує. Адже смак стіків в будь-якому випадку сильно відрізняється від сигаретного. Оскільки процес горіння в IQOS відсутній, то відсутні і дим, попіл, горілий присмак.

Проте, спираючись на різницю в ароматах стіків, можна спробувати ось такий підхід:

  • Якщо до переходу на IQOS ви курили сигарети без ароматизаторів — пробуйте чисті тютюнові смаки. Почніть з двох крайніх точок по насиченості — Heets Silver і Heets Bronze, зрозумієте в який бік вам рухатися. Можна спробувати Turquoise - це зовсім не те, що ментолові сигарети.
  • Якщо раніше ви курили сигарети з капсулами, то спробуйте стіки з іншими ароматами — ментол, ягоди, цитрус, фруктово-квіткові. Якщо вам подобаються насичені солодкі, фруктові та ароматні смаки кальянів і вейпів — обирайте з найсильніших ароматів: Purple, Yugen, Green Zing, Ammil, Noor. Тут можна пройти міні-тест для підбору оптимального смаку стіків.
Are you over 18 years of age and are you a smoker or user of other nicotine products?
Confirm
We care. This website has information about smoke-free products, which are for adults who would otherwise continue to smoke or use other nicotine products in Ukraine. PMI’s smoke-free products are not an alternative to quitting and are not designed as cessation aids.
You must be 18 or over to access materials on this site