GET PASSWORD


GO BACK
GET PASSWORD

We sent an sms-code to phone [phone]


GO BACK

5 СУПЕР-ЕФЕКТИВНИХ ЛАЙФХАКІВ ПРИ ВИКОРИСТАННІ LIL SOLID

Придбали новенький Ліл Солід? Вітаємо! Не зважаючи на те, що користуватися ним простіше простого, ми зібрали для вас кілька корисних порад.

Отже, записуйте 5 простих лайфхаків, які вам точно стануть у нагоді.

P.S. Якщо нудно читати, то можна подивитись відео-інструкцію.

 1. Новий Ліл Солід необхідно вивести зі сплячого режиму.

  ліл солід інструкція

  Щойно ви дістанете новенький Ліл Солід з коробки, він не реагуватиме на натискання кнопки. Порядок, так і має бути. Його потрібно активувати — вивести зі сплячого режиму. Для цього просто підключіть пристрій до розетки. Буде достатньо декількох секунд. Індикатор на тримачі одразу загорівся? Можна користуватися! Індикатор ще “мовчить”? Тоді залиште девайс до повної зарядки на півтори-дві години.

 2. Після використання завжди прокручуйте стік тричі перед тим, як дістати його з пристрою.

  ліл солід стік

  Коли індикатор погас, і сеанс закінчився не забувайте прокрутити стік всередині lil SOLID, перед тим як дістати. Трьох разів буде достатньо. Інакше частинки тютюну зі стіку можуть залишитися в нагрівальній камері. Але важливо! Це правило діє тільки з lil SOLID. Ніколи не робіть так з IQOS, адже можна зламати лезо!

 3. Чистити після кожних 20 стіків.

  чистка ліл солід

  Так, це золоте правило діє і для айкос, і для ліл. Девайс необхідно регулярно чистити, адже залишки тютюну можуть псували смак та запах аерозолю. Аби щіточка для чистки завжди була під рукою деякі користувачі вішають її на ключі, як брелок. А щоб очистити девайс ще краще, використовуйте спеціальні палички.

 4. lil SOLID не можна чистити щіточкою від Айкос.

  ліл солід щіточка

  У IQOS та lil SOLID мають різну конструкцію. У Айкос — пласке нагрівальне лезо, а у lil SOLID заокруглена нагрівальна голка. Тому кожний девайс потребує власного інструменту для чистки. Відповідна щіточка є одразу у коробці з пристроєм.

 5. Ставити на зарядку на ніч разом зі смартфоном.

  зарядка ліл солід

  Найприкріша річ для користувача lil SOLID — коли забув зарядити пристрій, та батарея повністю розрядилась. Щоб уникнути цього, радимо просто ставити lil SOLID на зарядку разом з телефоном, коли лягаєте спати. Повного заряду пристрою вистачить рівно на пачку стіків.

Читайте додатково:

Як увімкнути lil SOLID?

Як чистити lil SOLID?

Як користуватися lil SOLID?

Are you over 18 years of age and are you a smoker or user of other nicotine products?
Confirm
We care. This website has information about smoke-free products, which are for adults who would otherwise continue to smoke or use other nicotine products in Ukraine. PMI’s smoke-free products are not an alternative to quitting and are not designed as cessation aids.
You must be 18 or over to access materials on this site